Dnes Pátek - zatazeno 19°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 18°C
Pátek 22. 9. 2023
Svátek má Darina
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Byznys

Další akvizicí Kooperativy je autoservis KAPPA-P

Společnost Global Repair Centres, která je součástí skupiny VIG, do které v ČR patří pojišťovny Kooperativa a ČPP, převzala dne 1. srpna společnost KAPPA-P v Ústí nad Labem. Jedná se o autoservis, který zajišťuje opravy osobních a nákladních vozidel, odtahovou službu a půjčovnu vozidel. Po dealerovi vozů Renault, Dacia a Hyundai ve východních Čechách a Autonově Brno je třetím subjektem v jejím automotive portfoliu.

Obě pojišťovny vnímají vlastnictví sítě servisů a dealerů automobilů a motocyklů jako zajímavou příležitost pro zvýšení zákaznické zkušenosti.

„Vlastní síť nám umožňuje být přímou součástí dynamicky se měnícího automotive prostředí a pracovat tak na inovacích jak v oblasti produktu, tak samotného procesu likvidace. Autoservis KAPPA-P nám pomůže získat zkušenosti v dalším segmentu. Specializuje se na nákladní automobily a autobusy, kromě karosárny a lakovny disponuje také zařízením na opravu rámů kamionů. Zajímavé je také propojení jejich odtahové služby s naší asistenční společností Global Assistance,“ představuje výhody převzetí autoservisu Martin Laur, člen představenstva pojišťovna Kooperativa.

Společnost KAPPA-P vznikla v roce 1994. Zabývá se opravou osobních a nákladních vozidel, provozuje také odtahovou službu a půjčovnu vozidel. Je jedním z největších neznačkových servisů v Ústeckém kraji. V případě personálu sází Kooperativa na kontinuitu a počítá se zachováním všech pracovních míst a dalším rozvojem.


Autor: Alo

Soutěž EY Podnikatel roku 2023 hlavního města Prahy a Středočeského kraje spustila nominační fázi

8. září 2023 v 11:15

Společnost EY pod záštitou primátora hlavního města Prahy Bohuslava Svobody a ve spolupráci s inovační agenturou SIC vyhlásila devatenáctý ročník soutěže o titul EY Podnikatel roku hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Celkem osm podnikatelů z těchto dvou regionů se v minulosti stalo...

Fakulta dopravní ČVUT v Praze podepsala nové strategické partnerství se společností SITA

8. září 2023 v 08:22

Ve středu 6. září byla podpisem partnerství mezi společností SITA a Fakultou dopravní ČVUT v Praze obnovena spolupráce zaměřená jak na vzdělávání nových odborníků, tak i na projektové záměry v oblasti letecké dopravy.

Wolt zavádí nonstop provoz, vedle restaurací nabídne i potraviny nebo květiny

29. srpna 2023 v 07:28

Finská technologická společnost Wolt zavádí v hlavním městě nepřetržitou rozvážku z vybraných podniků. Většina pražských zákazníků si tak nyní může objednávat v režimu 24/7 se stejným servisem, na který jsou zvyklí. Zákaznická podpora funguje po celou noc a je připravena pomoct zákazníkům v řádu...

Konference o kyberbezpečnosti

22. srpna 2023 v 09:00

Fakulta informačních technologií ČVUT v Praze organizuje jubilejní 25. ročník jedné z největších a nejvýznamnějších mezinárodních konferencí v oblasti kybernetické bezpečnosti, přesněji kryptologie a bezpečnosti vestavných systémů, Cryptographic Hardware and Embedded Systems...

Další články
Nahoru