Dnes Neděle - zatazeno 18°C
Zítra Pondělí - prehanky-dest 21°C
Neděle 21. 7. 2024
Svátek má Vítězslav
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Byznys

Další akvizicí Kooperativy je autoservis KAPPA-P

Společnost Global Repair Centres, která je součástí skupiny VIG, do které v ČR patří pojišťovny Kooperativa a ČPP, převzala dne 1. srpna společnost KAPPA-P v Ústí nad Labem. Jedná se o autoservis, který zajišťuje opravy osobních a nákladních vozidel, odtahovou službu a půjčovnu vozidel. Po dealerovi vozů Renault, Dacia a Hyundai ve východních Čechách a Autonově Brno je třetím subjektem v jejím automotive portfoliu.

Obě pojišťovny vnímají vlastnictví sítě servisů a dealerů automobilů a motocyklů jako zajímavou příležitost pro zvýšení zákaznické zkušenosti.

„Vlastní síť nám umožňuje být přímou součástí dynamicky se měnícího automotive prostředí a pracovat tak na inovacích jak v oblasti produktu, tak samotného procesu likvidace. Autoservis KAPPA-P nám pomůže získat zkušenosti v dalším segmentu. Specializuje se na nákladní automobily a autobusy, kromě karosárny a lakovny disponuje také zařízením na opravu rámů kamionů. Zajímavé je také propojení jejich odtahové služby s naší asistenční společností Global Assistance,“ představuje výhody převzetí autoservisu Martin Laur, člen představenstva pojišťovna Kooperativa.

Společnost KAPPA-P vznikla v roce 1994. Zabývá se opravou osobních a nákladních vozidel, provozuje také odtahovou službu a půjčovnu vozidel. Je jedním z největších neznačkových servisů v Ústeckém kraji. V případě personálu sází Kooperativa na kontinuitu a počítá se zachováním všech pracovních míst a dalším rozvojem.


Autor: Alo

UBM dokončila rezidenční projekt Astrid Garden v Praze 7

19. července 2024 v 09:46

Společnost UBM Development Czechia úspěšně zkolaudovala nový rezidenční projekt Astrid Garden v pražských Holešovicích, ve kterém vzniklo 138 bytů a dvě obchodní jednotky.

Praha 4 hledá členy do volebních komisí při volbách do Senátu

12. července 2024 v 10:33

Radnice se rozhodla výrazně navýšit odměnu pro členy OVK. Za první kolo bude přidáno 500, v případě druhého kola pak dalších 1500 korun.

Jiří Jarkovský bude novým členem představenstva Czech Airlines Handling

9. července 2024 v 15:02

Novým členem představenstva odbavovací společnosti Czech Airlines Handling (dceřiná společnost Letiště Praha) bude od prvního srpna Jiří Jarkovský. Jeho hlavním úkolem bude strategické plánování činností společnosti CSAH v kombinaci s nepravidelností provozu. Současný předseda představenstva Tomáš...

Novou šéfkou komunikace innogy bude Zuzana Tylčerová, nahradí Martina Chalupského

26. června 2024 v 19:14

Po více než 20 letech mění skupina innogy vedení své komunikace. Na pozici Head of Corporate Affairs vystřídá Martina Chalupského nová ředitelka Zuzana Tylčerová. Bude přes léto postupně přebírat veškeré kompetence v oblasti externí a interní komunikace, sponzoringu, společenské odpovědnosti a...

MennYacht personálně posiluje pobočku pro Česko a otevřela prostory v Pařížské

26. června 2024 v 08:10

Společnost MennYacht, která letos slaví 30 let působení, zastupuje prémiové značky z portfolia Ferretti Group. České zastoupení formy nově reprezentuje Petr Kabát a společnost představila novou pobočku na Pařížské ulici v Praze.

Zlatá Koruna patří pojišťovně Kooperativa

21. června 2024 v 18:38

V letošním, již 22. ročníku soutěže Zlatá Koruna si Kooperativa připsala pět pódiových umístění. První místo a Zlatou korunu získalo Autopojištění NAMÍRU v kategoriích Neživotní pojištění i Povinné ručení, a FLEXI, které ovládlo kategorii Životní pojištění.  Informoval o tom mluvčí pojišťovny...

Další články
Nahoru