dnes
Pátek - oblacno
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Dalibor Janda pokřtil vysoko nad zemí nové album Někde v zemi nad Zemí
Slavnostního křtu se zúčastnil i fotbalista Antonín Panenka (vlevo) a zpěvačka Lucie Vondráčková. Foto: archiv

Dalibor Janda pokřtil vysoko nad zemí nové album Někde v zemi nad Zemí

Dlouho očekávané album Dalibora Jandy s názvem Někde v zemi nad Zemí bylo pokřtěno ve čtvrtek 20. října. Křest v restauraci Aureole, která sídlí v 27. patře pankráckého „mrakodrapu“ City Tower, byl stylový. Uskutečnil se zde totiž koncert čtyřnásobného Zlatého slavíka a kapely Prototyp s pořadovým číslem 4500.
janda-jandova-krest-nahled

Dalibor Janda na pódiu s dcerou Jiřinou

Během koncertu zazněly nejen známé hity, ale i písně z novinkového alba. Mezi hosty akce se objevilo i několik známých tváří, například Lucie Vondráčková, Felix Slováček, Dominik Hašek, Ladislav Hruška, Antonín Panenka či Jan Přeučil. Při duetu Pátý perný den se na pódiu předvedla Jandova dcera, sólová zpěvačka Jiřina Anna Jandová.

Album Někde v zemi nad Zemí je k mání v e-shopu na www.daliborjanda.cz. Daliboru Jandovi by mohlo pomoci uspět v soutěži Český slavík, ve které lze hlasovat do 20. listopadu.


Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

Dnes ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

Dnes v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru