dnes
Sobota - jasno
3°C
zítra
Neděle - jasno
7°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
12°C
Dalibor Janda pokřtil vysoko nad zemí nové album Někde v zemi nad Zemí
Slavnostního křtu se zúčastnil i fotbalista Antonín Panenka (vlevo) a zpěvačka Lucie Vondráčková. Foto: archiv

Dalibor Janda pokřtil vysoko nad zemí nové album Někde v zemi nad Zemí

Dlouho očekávané album Dalibora Jandy s názvem Někde v zemi nad Zemí bylo pokřtěno ve čtvrtek 20. října. Křest v restauraci Aureole, která sídlí v 27. patře pankráckého „mrakodrapu“ City Tower, byl stylový. Uskutečnil se zde totiž koncert čtyřnásobného Zlatého slavíka a kapely Prototyp s pořadovým číslem 4500.
janda-jandova-krest-nahled

Dalibor Janda na pódiu s dcerou Jiřinou

Během koncertu zazněly nejen známé hity, ale i písně z novinkového alba. Mezi hosty akce se objevilo i několik známých tváří, například Lucie Vondráčková, Felix Slováček, Dominik Hašek, Ladislav Hruška, Antonín Panenka či Jan Přeučil. Při duetu Pátý perný den se na pódiu předvedla Jandova dcera, sólová zpěvačka Jiřina Anna Jandová.

Album Někde v zemi nad Zemí je k mání v e-shopu na www.daliborjanda.cz. Daliboru Jandovi by mohlo pomoci uspět v soutěži Český slavík, ve které lze hlasovat do 20. listopadu.


V Náprstkově muzeu se představí nová kniha o antropologii

21. února 2019 v 15:26

V Náprstkově muzeu asijských, afrických a amerických kultur se uskuteční ve čtvrtek 28. února od 17:30 hodin uvedení knihy Martina Soukupa Antropologie: teorie, koncepty a osobnosti. 

Adrienne Bensonová: Pod rozpáleným sluncem

21. února 2019 v 08:16

Ponořte se do silného příběhu z exotické Keni. Kniha sleduje spletité, vzájemně se protínající osudy tří žen. Leona, osamělá americká antropoložka, žije na africkém venkově poblíž Naroku. Poté, co neplánovaně otěhotní, porodí v odlehlé masajské vesnici holčičku, ke které necítí žádnou...

Božský čtvrtek na Benátské! přinese Zlaté slavíky i punk-rockový večírek!

21. února 2019 v 08:01

I když se hudební festival Benátská! s Impulsem koná v libereckém areálu Vesec až za pět měsíců, organizátoři už nyní lákají na zajímavá jména a vybízejí k včasnému nákupu vstupenek za výhodnější cenu.

Jan Čmejla vystoupí na radnici

20. února 2019 v 09:35

Mladý klavírní génius, laureát mnoha soutěží Jan Čmejla, vystoupí v hlavním sálu historické Nuselské radnice ve středu 6. března od 17 hodin.

V Galerii 9 najdete výstavu Martina Frinda

19. února 2019 ve 13:15

Martin Frind – Zrcadlení II. Výstava do 7. března v přízemí vysočanské radnice. Z Frindových obrazů je zřejmá snaha o co nejsugestivnější obsahovou i tvaroslovnou výpověď o situacích, jež se udály ve starší i nedávné minulosti, ale i o dějích, které se odehrávají tady a teď. Frind vypráví...

Na Retro Disco zve Praha 8

19. února 2019 ve 12:19

Praha 8 vás zve na Retro Disco Odra aneb vzpomínka na Disko Odra. V pátek 1. března si můžete připomenout diskotéku na Odře, kam se sjížděla celá Praha.

Vernisáž výstavy: Poválečná tvorba exlibris (1945–1990)

19. února 2019 v 10:54

Expozice drobných grafik jako součást dlouhé historie české knižní značky. Výběr zahrnuje vývojovou etapu od konce 2. světové války do roku 1990. Vernisáž se koná ve čtvrtek 21. února v 17 hodin ve Skleněném Paláci v Praze 6.

Praha 6 zve na Koncerty na kopci

18. února 2019 v 09:11

Jarní cyklus Koncertů na kopci začne 20. února. Již tradiční pásmo koncertů podporuje radnice šesté městské části a díky tomu jsou koncerty nabízeny s dobrovolným vstupným. Zájemci uslyší flétnu napříč žánry, harfový koncert nebo Hořické pašie.

Další články
Nahoru