dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
6°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
10°C
Dalibor Janda nadělí fanouškům vánoční dárek, chystá galakoncert v Lucerně
Dalibor Janda vystoupí dva týdny před Vánoci v Lucerně. Foto: daliborjanda.cz

Dalibor Janda nadělí fanouškům vánoční dárek, chystá galakoncert v Lucerně

Trojnásobný Zlatý slavík Dalibor Janda myslel i letos na své fanoušky a tak jim nadělí krásný vánoční dárek – Vánoční galakoncert v pražské Lucerně.

V Lucerně oslavil své 55tiny i 60tiny. Dá se říci, že před Vánoci tady koncertuje pravidelně a tak i letos sem zavítá se svou kapelou Prototyp. Kromě Prahy navštíví se svým vánočním programem Bratislavu, Brno a Plzeň.

Vánočně naladěn je už teď a o svátcích říká: Vánoce jsou mým nejzamilovanějším svátkem v roce. Každý rok se na Vánoce těším. Mám rád rodinou pohodu a vše co k těmto svátkům patří. Bez kapra a bramborového salátu si štědrovečerní večeři nedovedu představit. Rád nakupuji i dárky a rád také pozoruji nervózní lidi okolo, co se neumí zastavit a pochopit, že Vánoce jsou o zamyšlení a klidu.“

Vybavil i jeden zážitek z dětství, který má taky s Vánoci spojen: Nejhorší vánoční dárek pro mne bylo, když jsem asi v šesti letech dostal kousavé a neskutečně odporně škrábavé punčochy pod kalhoty. Nenáviděl jsem je a vždy před odchodem do školy si je potají strhával ve sklepě našeho domu,“ vzpomíná Dalibor.

dalibor-janda-lucerna-nahled

Koncert v Lucerně se uskuteční 9. prosince a bude slavnostním vánočním koncertem se skupinou Prototyp, kromě největších hitů zazní také Daliborův novinkový singl. Vystoupí celá řada hostů včetně dcery Jiřiny Anny Jandové, které nedávno pokřtila své třetí autorské album „V muzeu lásky“.

Vstupenky na Vánoční galakoncert jsou k dostání v prodejní síti Ticketpro. Anebo přes uměleckou agenturu Hurikán na e-mailu: hurikan.rec@quick.cz.


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru