dnes
Pondělí - obcasny-dest
5°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
11°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Dala jsem si deset piv, přiznala řidička. Havarovala s autem, ve kterém vezla děti

Hlídka strážníků z Prahy 3 si o víkendu všimla v Jeseniově ulici auta, které blokovalo provoz. Kolem něj stála větší skupinka osob. Auto mělo uražený kus přední části, mnoho výrazných oděrek a u přechodu pro chodce byla poškozená a značně posunutá betonová zábrana.

U auta „stála“ žena, která byla zjevně opilá a pořád se smála. Sotva se držela na nohách a nesrozumitelně cosi mumlala. K tomu, že řídila, se s úsměvem přiznala, a pak dodala, že se nic neděje a chce jít spát.

Na dotaz, zda něco vypila, se opět začala smát a odpověděla: „Asi deset piv.“ Pak chtěla nasednout na místo řidiče a z místa odjet. Když ji strážník upozornil na to, že by mohla skončit v poutech, odpověděla něco v tom smyslu, že by vůbec nebyla proti. Dechové zkoušce se ale jednačtyřicetiletá žena odmítla podrobit.

Podle svědků měla řidička v době spáchání dopravní nehody v autě dvě děti mladší deseti let. Ty si odvedla neznámá žena ještě před příjezdem hlídky městské policie. Údajně mělo jít o děti její kamarádky.

„Škoda, kterou způsobila na cizím majetku, byla vyčíslena na částku přibližně 80 tisíc korun. Případem se nyní zabývá Policie ČR,“ uvedla mluvčí městské policie Irena Seifertová.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru