dnes
Pondělí - obcasny-dest
4°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C
Dacie v ohrožení: Množí se vloupání do aut rumunské značky
Muž na snímku je podezřelý z vykrádání aut. Poznáte ho? Foto: Policie ČR

Dacie v ohrožení: Množí se vloupání do aut rumunské značky

Kriminalisté třetího policejního obvodu pátrají od letošního dubna po pachateli vloupání do aut v Praze 9. Jedna z krádeží se stala ve čtvrtek 3. dubna v ulici Bryksova. Pachatel se po vypáčení zámků na levé i pravé straně dveří vloupal do Dacie Logan, ze které následně ukradl autorádio a další věci.

Kriminalisté prověřováním zjistili, že pachatel se krátce před vloupáním pohyboval v blízké herně, kde jsou instalovány bezpečnostní kamery. Záběry z nich jsou součástí tohoto článku. „Prosíme všímavé občany o pomoc při ztotožnění muže, který je na záběrech zachycen,“ požádala veřejnost o spolupráci při vyšetřování krádeží mluvčí pražské policie Hana Jeřábková.

Policisté také uvádí, že za posledních pět měsíců došlo na území Hloubětína a Černého Mostu k dalším čtrnácti vloupáním do vozidel tovární značky Dacia, a to stejným způsobem, který je popsán výše. „Je tedy velmi pravděpodobné, že muž zachycený na kamerovém záznamu má na svědomí i tyto skutky,“ pokračovala Jeřábková.

zlodej-dacie-herna-nahled „Proto žádáme občany, v případě, že by muže na kamerovém záznamu poznali, ať neprodleně kontaktují tísňovou linku 158 nebo se obrátí na policisty na kterékoliv služebně Policie ČR,“ dodala.

V případě dopadení a odsouzení hrozí muži až pětiletý pobyt za mřížemi, a to především kvůli způsobené škodě.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru