dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Czech PGA Tour: Uvidíte špičkové golfisty v akci, vstup je zdarma
Ilustrační foto: freeimages

Czech PGA Tour: Uvidíte špičkové golfisty v akci, vstup je zdarma

Po dramatickém rozuzlení Konopiště Cup, kde po rozstřelu zvítězil Švéd Jismark, pokračuje Czech PGA Tour od středy do pátku na hřišti Black Bridge v Praze 9 Dolních – Počernicích. Uvidíte českou špičku včetně Romana Šebrleho i zahraniční profesionály v čele se Španělem Marcosem Pastorem Rufianem, který si účast vybojoval v prestižní evropské soutěži Gecko Tour. Vstupné je zdarma.

„Chcete si dopřát nevšední zážitek? Nebojte se, golf není pro uzavřenou společnost, přijít podívat se může každý. Oblečte se pohodlně, a i když je předpověď příznivá, raději si přibalte deštník. A kam se postavit, ať ze hry něco máte? U odpaliště, greenu, nebo vody se vždycky něco děje,“ zvou organizátoři.

„Vydat se na hřiště je možné i přímo s hráči, se kterými absolvujete klidně všechny jamky, ale kdykoliv se samozřejmě můžete odpojit,“ dodávají.

Czech PGA Tour, druhý turnaj

Kde: Golf Resort Black Bridge, Národních hrdinů 891, Praha 9 – Dolní Počernice
Kdy: 15. až 17. dubna
Vstup: zdarma
Účastníci: Roman Šebrle, Marcos Pastor Rufian, Carl Jismark a další


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru