dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
4°C
Víkendové tipy

To bude hukot, cyklozvonění v Braníku se pokusí o překonání rekordu

Desátý ročník Pražského cyklozvonění se koná v neděli 25. září a jeho cíl je letos v areálu A-parku v Braníku.

Bohatý program připravený v A-parku začíná v 11 hodin. Na všechny účastníky čeká tradiční zvonění a pokus o překonání rekordu v počtu cyklistických zvonků, které se společně rozezní na jednom místě.

Průvodci programem, který potrvá až do 16 hodin, uvítají na pódiu hudební skupiny, mj. Yo Yo Band s Richardem Tesaříkem, a uvedou exhibiční cyklistická vystoupení. Velkým lákadlem programu bude cyklotrialová exhibice dvojnásobného mistra světa v biketrialu Josefa Dresslera, která přijde na řadu ve dvě odpoledne.

Mezitím bude probíhat program pro celou rodinu, Připravena je prezentace městské policie, včetně práce s koňmi, a exhibice na pumptracku legendárního Michala Márošiho.

Děti i dospělí dostanou příležitost vyzkoušet si také něco nového, ať už půjde o jízdu na elektrokole, řádění na zmíněném pumptracku nebo otestování fyzické kondice a zdravotního stavu. Pro děti je přichystána soutěž na koloběžkách. Všichni společně se pak mohou vrhnout na zkrášlování strohého betonového areálu A-parku.

Jedním z nejzajímavějších zážitků letošního cyklozvonění bude spanilá jízda historických bicyklů, organizovanáVeteran Bicycle Club, ke které se mohou připojit všichni, kdo budou mít v nohách ještě dost sil.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru