dnes
Pátek - snih
2°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
2°C
pozítří
Neděle - snih
1°C
Pražské krimi

Cyklista upadl z kola přímo před strážníky, nadýchal 2,14 ‰

V noci na sobotu spadl cyklista z kola, a to přímo před zraky strážníků. Nasedl zpět na kolo a pokrčoval v nejisté jízdě dál. Třicetiletý muž nadýchal 2,14 ‰ alkoholu. Skončil na služebně Policie ČR.

Když autohlídka strážníků z Prahy 11 prováděla v půl druhé ráno kontrolní činnost v Starochodovské ulici, zahlédla cyklistu, který přímo před jejich zraky spadl z kola. Hned na to však na kolo nasedl a pokračoval ulicí dál.

Jeho jízda byla značně nejistá a hrozilo, že dojde k dalšímu pádu, proto ho strážníci zastavili a zeptali se, zda není zraněný a nepotřebuje ošetřit. Muž odpověděl, že nic takového nepotřebuje, protože má na sobě ochranné pomůcky. Při rozhovoru z něj byl cítit alkohol. 

Třicetiletý cyklista hlídce sdělil, že vypil asi pět piv, jede z Novodvorské ulice domů a netuší, že by se měl něčeho protiprávního dopouštět. Provedenou orientační zkouškou mu bylo naměřeno 2,14 ‰ alkoholu v dechu. Událost si na místě převzala přivolaná hlídka Policie ČR.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru