Dnes Středa - skorojasno 28°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 25°C
Středa 19. 6. 2024
Svátek má Leoš
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Cyklista měl u sebe větší množství pervitinu
Desítky gramů pervitinu, které policisté našli u cyklisty. Zdroj foto: Policie ČR

Cyklista měl u sebe větší množství pervitinu

Policisté z Prahy 4 prováděli v noci z neděle na pondělí hlídkovou službu v ulici Michelská. Krátce po půlnoci kontrolovali muže, který vedl kolo.  

„Vzhledem k jeho drogové minulosti se ho zeptali, zdali u sebe má nějaké drogy a ten jim ukázal pouze prázdný sáček, ve kterém však byly znatelné stopy po bílé krystalické látce,“ informoval o případu mluvčí pražské policie Richard Hrdina.

V průběhu celé kontroly byl muž velice nervózní, což policisty upozornilo na to, že něco není v pořádku. Potom si všimli, že mu z pod bundy vykukuje další sáček, který je zaujal. Při následné prohlídce totiž zjistili, že kontrolovaný v něm ukrýval přes osmdesát gramů pervitinu. 

Policisté dvaačtyřicetiletého muže na místě zadrželi a převezli ho na policejní služebnu k provedení dalších procesních úkonů. „Je podezřelý ze spáchání trestného činu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu, za což mu v případě odsouzení hrozí až dva roky za mřížemi,“ popsal Hrdina.


Autor: Karel Netolický

Honička s motorkářem skončila v tunelu Mrázovka nehodou

17. června 2024 ve 23:24

Nehodou šestadvacetiletého cizince na motorce v pondělí skončilo jeho pronásledování v hlavním městě, kde ujížděl před policií. V tunelu Mrázovka, který je součástí Městského okruhu, narazil do jednoho ze služebních aut. Nezranil se, poškodil však vozidlo. Lustrací se ukázalo, že neměl platné...

Na Andělu byl na lavičce pobodaný muž

17. června 2024 ve 23:12

V sousedství tramvajové zastávky Anděl v Nádražní ulici byl v pondělí po šestnácté hodině záchranáři ošetřován pobodaný muž, kterého v hádce zranil jiný muž, který se s ním pohádal. Zranění nebylo vážné. Podezřelý z útoku byl během pár minut zadržen. Frekventovaná lokalita na Andělu má už dlouho...

Další články
Nahoru