dnes
Středa - oblacno
-1°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
-1°C
pozítří
Pátek - oblacno
-2°C
Čtyřnohého seniora někdo nechal přivázaného u lavičky
Voříšek bude po povinné karanténě čekat v útulku na nového majitele. Foto: MP

Čtyřnohého seniora někdo nechal přivázaného u lavičky

Ve čtvrtek večer byl ve vnitrobloku v Ruské ulice v Praze 10 nalezen u lavičky uvázaný pes. Podle svědků, kteří přivolali strážníky, zde již byl takto ponechán osudu několik hodin.

Malý voříšek vlkošedé barvy s delší srstí je starý odhadem 11 let. Na sobě měl hnědý kožený obojek, košík a červené vodítko. Vedle něho ležela taška s krmením.

Je sice čipovaný, ale majitele se nedaří dohledat. Přivolaná odchytová služba ho odvezla do trojského útulku městské policie, kde projde týdenní karanténou. Pak by ho potěšil klidný domov na dožití a nový páníček, který ho už neopustí.


Praha 2 vypisuje finanční podporu v sedmi oblastech. O granty lze žádat do 25. března

21. ledna 2019 ve 20:12

Městská část Praha 2 poskytne na celé období letošního a 1. čtvrtletí příštího roku veřejnou finanční podporu v těchto oblastech: sociální a sociálně zdravotní, sport, kultura, mimoškolní činnost dětí a mládeže, životní prostředí, prevence kriminality a dále prevence sociálně patologických jevů a...

Skleněná sobota nabídne design v Portheimce

20. ledna 2019 v 10:06

Prodejní přehlídka autorského designu, jehož vůdčím materiálem je sklo proběhne v sobotu 23. února od 10 do 18 hodin v přízemí Musea skla, v sále pro krátkodobé výstavy.

Stav muže, který se zapálil v centru, je vážný

19. ledna 2019 v 18:08

Stav muže, který se v pátek odpoledne zapálil na Václavském náměstí v Praze, je i nadále vážný. Je stále na jednotce intenzivní péče na klinice popáleninové medicíny v umělém spánku. ČTK to řekla mluvčí Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Jana Roubalová.

Další články
Nahoru