dnes
Úterý - zatazeno
5°C
zítra
Středa - zatazeno
5°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Čtyřnohého seniora někdo nechal přivázaného u lavičky
Voříšek bude po povinné karanténě čekat v útulku na nového majitele. Foto: MP

Čtyřnohého seniora někdo nechal přivázaného u lavičky

Ve čtvrtek večer byl ve vnitrobloku v Ruské ulice v Praze 10 nalezen u lavičky uvázaný pes. Podle svědků, kteří přivolali strážníky, zde již byl takto ponechán osudu několik hodin.

Malý voříšek vlkošedé barvy s delší srstí je starý odhadem 11 let. Na sobě měl hnědý kožený obojek, košík a červené vodítko. Vedle něho ležela taška s krmením.

Je sice čipovaný, ale majitele se nedaří dohledat. Přivolaná odchytová služba ho odvezla do trojského útulku městské policie, kde projde týdenní karanténou. Pak by ho potěšil klidný domov na dožití a nový páníček, který ho už neopustí.


Jaký bude vnitroblok mezi ulicemi Matúškova, Schulhoffova a Brechtova

Včera ve 22:36

Na druhé plánovací setkání k regeneraci vnitrobloku mezi ulicemi Matúškova, Schulhoffova a Brechtova zve radnice jedenácté městské části.

Veletrh vzdělávání Schola Pragensis 2018

Včera ve 12:32

Hlavní město Praha zve veřejnost na již 23. ročník oblíbeného veletrhu vzdělávání a nabídky pražských středních a vyšších odborných škol Schola Pragensis. Veletrh se tradičně uskuteční v prostorách Kongresového centra na pražském Vyšehradě ve dnech 22. až...

Psi lidí bez domova byli naočkováni a označeni čipy

16. listopadu 2018 ve 14:29

Ve čtvrtek 15. listopadu se v Praze uskutečnilo již šesté bezplatné očkování psů lidí bez přístřeší. Do zařízení Centra sociálních služeb Praha v Michli si přišlo očkovat proti vzteklině, psince a psoriáze své čtyřnohé miláčky dvanáct zájemců. 

Ředitel IKEM rezignoval. Aleš Herman odchází koncem prosince

15. listopadu 2018 ve 14:27

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch dnes přijal rezignaci ředitele Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) Aleše Hermana, který ve své funkci skončí k 31. prosince. Po sedmi letech svého působení se rozhodl přijmout nabídku ze soukromého sektoru.

Další články
Nahoru