dnes
Pondělí - jasno
18°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
19°C
pozítří
Středa - obcasny-dest
23°C
Čtyřnohého seniora někdo nechal přivázaného u lavičky
Voříšek bude po povinné karanténě čekat v útulku na nového majitele. Foto: MP

Čtyřnohého seniora někdo nechal přivázaného u lavičky

Ve čtvrtek večer byl ve vnitrobloku v Ruské ulice v Praze 10 nalezen u lavičky uvázaný pes. Podle svědků, kteří přivolali strážníky, zde již byl takto ponechán osudu několik hodin.

Malý voříšek vlkošedé barvy s delší srstí je starý odhadem 11 let. Na sobě měl hnědý kožený obojek, košík a červené vodítko. Vedle něho ležela taška s krmením.

Je sice čipovaný, ale majitele se nedaří dohledat. Přivolaná odchytová služba ho odvezla do trojského útulku městské policie, kde projde týdenní karanténou. Pak by ho potěšil klidný domov na dožití a nový páníček, který ho už neopustí.


Máte Nápad pro Šestku? Pošlete jej na radnici

Dnes v 07:00

Od 15. dubna do 2. června 20 hodin mohou zájemci podávat své návrhy a nápady, jak vylepšit veřejný prostor na území Prahy 6. Realizace projektů je plánována na rok 2020. V rozpočtu bude na projekt vyčleněno pět milionů korun, z nichž tři jsou určené na takzvané velké projekty s cenou od 400 tisíc...

Do Stodůlek za ptačím zpěvem

Včera v 06:56

Česká společnost ornitologická zve milovníky ptactva a přírody, aby pod vedením zkušených ornitologů uvítali a oslavili návrat ptačího zpěvu do naší krajiny i krásu jarní přírody.

Další články
Nahoru