dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - polojasno
3°C
Pražské krimi

Čtyři hledané osoby jsou na světě. Všichni jsou zadrženi

Policisté pohotovostní motorizované jednotky vypátrali na území metropole během jednoho dne čtyři hledané osoby.

První úspěch se jim podařil na ulici Vysočanská v Praze 9, kde si na zastávce metra Střížkov povšimli podezřelé dvojice chlapce a dívky, u kterých se rozhodli provést kontrolu. Devatenáctiletý mladík a šestnáctiletá dívka byli v evidencích jako hledaní. Dívka 30. července utekla z výchovného ústavu, kde jí byla nařízena soudem ústavní výchova, a mladíka policisté hledali kvůli jinému případu a potřebovali, aby se dostavil k výslechu.

Další hledané osoby si policisté všimli v Praze 4 v ulici Mezilesní. To že je muž hledaný věděli okamžitě, jelikož jej poznali podle popisu. Následovalo jeho zatčení z důvodu, že na něj byl vydán soudem příkaz k zatčení. Ještě před tím, než šestadvacetiletý hledaný putoval na policejní služebnu, se policisté přesvědčili, zda není ozbrojen. Místo zbraně, kterou u sebe neměl žádnou, nalezli plastový sáček s obsahem dvou gramů bílé krystalické látky. S největší pravděpodobností pervitinem.  Muž proto také skončil na policejní služebně.

V pondělí dopoledne si „péjáci“ všimli na Plzeňské ulici podezřelého muže, kterého se rozhodli v rámci pátrání po osobách zkontrolovat. Ten se jim prokázal občanským průkazem, u kterého policisté zjistili, že je vedený v evidencích jako odcizený z roku 2011. Muž proto putoval na policejní oddělení, kde se podařila zjistit jeho pravá totožnost. Ten se prokazoval cizím kradeným občanským průkazem proto, aby maskoval nástup do výkonu odnětí trestu, kterému se tak vyhýbal. Za zdi Ruzyňské věznice proto třiatřicetiletého muže odvezla přímo policejní hlídka.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru