dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Pražský sport

Čtvrtfinále ve fotbalovém parku doprovodí koncerty. Vystoupí Wohnout, Jelen a další

Čtyři zápasy čtvrtfinále fotbalového mistrovství Evropy a stejný počet koncertů – právě takový program nabídne Hyundai Czech Fan Parku všem fanouškům ve dnech 30. června až 3. července.

Návštěvníci Žlutých lázní se mohou těšit nejen na velkoplošné projekce vyřazovacích zápasů, ale také na koncerty známých skupin Wohnout, Děda Mládek Illegal Band, Nebe či Jelen.

Po dvoudenní přestávce Hyundai Czech Fan Park opět otevře své brány ve čtvrtek 30. června.

Kromě velkoplošných projekcí je připraveno například setkání s českými fotbalovými internacionály Miroslavem Kadlecem a Petrem Švancarou, exhibice mistra světa ve freestyle fotbalu Jana Webera nebo různé sportovní a dovednostní soutěže.

Všechny koncerty v Hyundai Czech Fan Parku začínají shodně v 19:30 hodin. Také všechna čtvrtfinálová utkání mají výkop ve 21 hodin.

Čtvrtek 30. 6., koncert skupiny Wohnout + projekce Polsko – Portugalsko: Program úvodního čtvrtfinále bude moderovat Petr Švancara a představí se v něm i sedminásobný šampion ve freestyle fotbalu a footbagu Jan Weber. Vstup do fanzóny od 17 hodin.

Pátek 1. 7., koncert skupiny Děda Mládek Illegal Band + projekce Wales – Belgie: Kromě Petra Švancary budou na hlavním pódiu v akci moderátor, bavič a imitátor Vladimír Hron, herec Daniel Čech, známý z pořadu Na stojáka, a beatboxer Nasty. Vstup do fanzóny od 17 hodin.

Sobota 2. 7., koncert skupiny Nebe + projekce Německo – Itálie: Fanoušky opět pobaví a naladí Petr Švancara společně s míčovým virtuosem Janem Weberem, jako host navíc přijde i vicemistr Evropy Miroslav Kadlec. Vstup do fanzóny v 16 hodin.

Neděle 3. 7., koncert skupiny Jelen + projekce Francie – Island: Programem před střetnutím domácího favorita s největším překvapením turnaje provede moderátor Kamil Bílský. Vstup do fanzóny v 16 hodin.

Návštěvníci Hyundai Czech Fan Parku si mohou vyzkoušet různé aktivity a atrakce, jako jsou například měření intenzity střely na simulátoru kopu, zápasy ve speciální fotbalové kleci, fotbalové rodeo v podobě jízdy na „divokém“ míči, testování kopaček či fotokoutky.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru