Dnes Úterý - obcasny-dest 3°C
Zítra Středa - obcasny-dest 1°C
Úterý 6. 12. 2022
Svátek má Mikuláš
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Čtvrtfinále s Dány mohou fanoušci sledovat na dvoře pivovaru, vejde se jich tam 300
Smíchovský pivovar Staropramen. Foto: archiv

Čtvrtfinále s Dány mohou fanoušci sledovat na dvoře pivovaru, vejde se jich tam 300

Značka Staropramen, oficiální partner české fotbalové reprezentace, připravila pro veřejnost promítání čtvrtfinálového utkání proti Dánsku.

Na dvoře smíchovského pivovaru Staropramen mohou fotbaloví příznivci v sobotu 3. července od 18 hodin sledovat přímý přenos utkání proti Dánsku. Pokud by Česko vyhrálo, v semifinále by se utkalo příští týden ve středu s vítězem klání mezi Anglií a Ukrajinou.

Do areálu pivovaru je vstup z ulice Pivovarská zdarma, a to již hodinu před začátkem utkání, tedy od 17 hodin. Kapacita je s ohledem na protipandemická opatření stanovena na 300 diváků. Na místě se bude prodávat pivo, jídlo nicméně nebude k dispozici.

Ke vstupu je nutné splnit jednu z následujících podmínek:

  • Antigenní test (maximálně 48 hodin starý)

  • PCR test (maximálně 48 hodin starý)

  • Potvrzení o prodělaném covidu v posledních 180 dnech

  • Alespoň 22 dní po první dávce očkování


Autor: red

Výstava: Andělíčci, Andělé …a Andělky

Dnes v 08:08

Až do Nového roku najdete v Praze 3, ve vinotéce a galerii U Posledního soudu výstavu obrazů, kreseb, šperků, keramiky a skla.

PVK: Přehled plánovaných výluk na 49. týden

2. prosince 2022 v 15:39

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Výstava nožů na Novoměstské radnici

2. prosince 2022 v 09:44

Na podzimní prodejní výstavě na Novoměstské radnici v Praze 2 bude 4. prosince k vidění nejlepší produkce nožířského umění v Evropě a v ČR.

Obyvatelé Prahy 14 budou mít možnost žádat o dotace

1. prosince 2022 ve 21:33

Obyvatelé Prahy 14, kteří plánují ve svých domech či jejich okolí sázet zeleň nebo zavést opatření, která pomáhají zadržovat vodu v krajině – například zachytávat dešťovou vodu na zalévání zahrad, či obyvatelé, kteří plánují vzdělávací či zážitkový projekt v oblasti ekologie, mohou získat dotaci...

Praha 6: Kampus Dejvice zve na Advent

30. listopadu 2022 v 07:21

Tradiční Advent na kampusu před budovou VŠCHT se koná 7. prosince v 17 až 21 hodin. Čeká vás program v režii studentských spolků, tvůrčí dílny, pečené kaštany a hodně svařáku.  

Zabezpečte řádně vodoměry, upozorňují PVK před zimou

28. listopadu 2022 v 19:51

Pražské vodovody a kanalizace před nadcházející zimní sezónou doporučují svým zákazníkům řádné zabezpečení vodoměrů.

Giving Tuesday na náměstí Míru

28. listopadu 2022 v 19:37

K celosvětovému svátku dárcovství, známému jako Giving Tuesday, se letos Praha 2 připojí už popáté v řadě. Charitativní sbírku pro zvířecí útulky zahájí radnice v úterý 29. listopadu v 15 hodin na náměstí Míru.

VFN Praha pořádá dobročinný jarmark

28. listopadu 2022 v 10:19

Od 1. do 4. prosince v nákupním centru Westfield Chodov najdete obchod VFN plný zajímavých módních kousků. Celý výtěžek z prodeje oblečení, bot a doplňků putuje na canisterapeutické psy, kteří dělají radost pacientům na klinikách Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

Další články
Nahoru