dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - polojasno
4°C
pozítří
Čtvrtek - prehanky-dest
6°C
Pražská doprava

Čtvrteční fotbalové utkání a dopravní opatření

Pražská policie chystá bezpečnostní opatření v souvislosti s fotbalovým utkáním Evropské ligy mezi mužstvy AC Sparta Praha a Schalke 04, které se odehraje ve čtvrtek 5. listopadu od 21.05 hodin na letenském stadionu.

Na tomto opatření se bude podílet několik stovek policistů z pořádkové, kriminální, dopravní i cizinecké služby, antikonfliktního týmu a speciální pořádkové jednotky. V rámci dohledu nad silničním provozem a veřejným pořádkem bude policistům pomáhat i několik desítek strážníků Městské policie hlavního města Prahy.

Policisté budou v rámci opatření dohlížet nejen na ochranu veřejného pořádku, ale také na bezpečnost a plynulost silničního provozu. Stadion bude pro fanoušky otevřený od půl osmé večer.

Před začátkem utkání a po jeho skončení se budou v okolí s velkou pravděpodobností tvořit kolony aut, které budou na místě usměrňovat policisté z oddělení řízení dopravy.

Celou situaci po skončení zápasu navíc zkomplikuje fakt, že od 23 hodiny bude uzavřen Bubenečský tunel, tedy část tunelového komplexu Blanka. 


Další články
Nahoru