Dnes Úterý - zatazeno 2°C
Zítra Středa - polojasno 6°C
Úterý 19. 1. 2021
Svátek má Doubravka
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Zpravodajství

Čtvrtá výzva Pražských voucherů

Ve dnech 22. a 23. července se od 10 do 17 hodin před budovou Nové radnice na Mariánském náměstí uskuteční představení čtvrté výzvy Pražských voucherů na inovační projekty. 

Celá akce je pojmenována „Zažijte budoucnost podnikání v Praze“ a jedná se o událost zaměřenou především na pražské podnikatele a Pražany, kteří ovládají své řemeslo nebo mají nápady v oblasti inovací, zároveň však nemají s podnikáním žádné zkušenosti, ale o rozjezdu vlastního businessu uvažují.

Jedním ze základních předpokladů pro začátek podnikatelské dráhy je úspěšně založit firmu, zajistit si firemní identitu v podobě názvu společnosti a jejího loga a pak se pustit do práce. Na toto všechno je akce připravena. Ve stánku bude zkušený tým, který ochotně poskytne začínajícím podnikatelům cenné rady, jak se vyvarovat chyb při zakládání společnosti a jaké náležitosti k tomu jsou potřeba.

Na místě bude i pracoviště grafika, který se zájemcům bude věnovat, poslechne si konkrétní představu a společně zkusí navrhnout logo budoucí společnosti. Jeho finální podobu pak vytiskne jako sadu reklamních předmětů.

Setkání se koná za účasti radního Víta Šimrala, v jehož gesci je školství, sport a podpora podnikání.

Praha podporuje návrh na zrušení zastropování školkovného

Včera ve 14:39

Hlavní město už v loňském roce aktivně vyslovilo svůj nesouhlas s vládní novelou zákona o poskytování péče v dětských skupinách. Ty by již brzy mohly přijít o peníze z evropských fondů a novela Ministerstva práce a sociálních věcí ČR je chce transformovat na jesle. Provozovatelé by navíc touto...

První jednání Komise pro životní prostředí RMČ Praha 11

17. ledna 2021 ve 12:14

Jednání komise pro životní prostředí je veřejné a bude se konat v pondělí dne 18. ledna od 17 hodin v zasedací místnosti Vidimova, na Úřadě MČ Praha 11, Vidimova 1324, Praha 4.

Další články
Nahoru