dnes
Čtvrtek - jasno
19°C
zítra
Pátek - jasno
19°C
pozítří
Sobota - skorojasno
15°C
Čtenáři fotí, příroda čaruje
Všechny fotografie: čtenářka Markéta Rejzková

Čtenáři fotí, příroda čaruje

„Posílám vám pár fotek námrazy. Takhle čarovala na Barrandově po Silvestru. I ona má něco do sebe. Květiny díky ní dostaly magický nádech,“ napsala do redakce čtenářka Markéta Rejzková a přiložila pár fotografií. Své snímky poslal i čtenář Zdeněk Řezníček. Pokud máte také nějaké obrázky, kterými se chcete pochlubit před ostatními, pošlete je na email redakce@prazskypatriot.cz, rádi zveřejníme.

Příroda + mráz = kochačka

Detaily zimní přírody pohledem čtenáře


Na náměstí Jiřího z Poděbrad zavoní husí pečínka již poosmé

Dnes v 09:31

Osmý ročník Svatomartinských slavností na náměstí Jiřího z Poděbrad láká 11. listopadu na dozlatova propečenou husu s knedlíky a se zelím a na mladé svatomartinské víno. Stánky budou otevřeny již od 10 hodin a celou akci bude doprovázet kulturní program pro děti...

Praha 15 zve na pietní akce

Dnes v 07:28

Městská část Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, oblastní výbor Praha 15 vás srdečně zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé v průběhu 1. světové války a v bojích čs. legií za vznik samostatné Československé republiky.

Zrekonstruované veřejné WC na Moskevské

Včera v 10:20

Městská část Praha 10 od 1. října otevřela nově zrekonstruované veřejné WC na Moskevské ulici pod Vršovickým zámečkem.

Bezplatný seminář: Finanční arbitr a spotřebitelé

15. října 2018 ve 12:50

Humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 a Občanská poradna Společnou cestou zvou ve čtvrtek 18 října od 9 hodin na seminář Finanční arbitr a spotřebitelé.

Další články
Nahoru