dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
10°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Cože?! Ta ostuda a pohoršení. Zkrat muže na akci Poznejme se, sousedé šokoval všechny přítomné

Za jednáním muže stál zřejmě momentální zkrat. V rámci akce „Poznejme se, sousedé“ třicetiletý muž verbálně napadl jednoho z pořadatelů akce a poté vyběhl na pódium. Zde ho pohotově zpacifikovali pražští strážníci. Muž se posléze za své nevhodné chování omluvil, proto byl jeho přestupek vyřešen na místě domluvou.

V sobotu kolem osmnácté hodiny dohlíželi strážníci z Prahy 3 na veřejný pořádek v parku Parukářka, kde právě probíhala veřejná akce „Poznejme se, sousedé“. Během té došlo ze strany jednoho z účastníků k hanlivým urážkám pořadatelů akce.

Poté, co byl sprosťák napomenut, aby nerušil akci, vyběhl zničehonic na pódium. Než však stačil cokoli udělat, zakročily proti němu hlídky a odvedly ho do ústraní.

Zde se muž začal kát: „Nechci mít žádné problémy, přišel jsem se sem bavit, nevím, co mě k tomu vedlo. Vypil jsem asi dvě piva, opilý ale nejsem. Fakt nevím, co mě to napadlo. Moc se omlouvám, že jsem vám přidělal práci, dělali jste, co jste měli.“

Protože muž uznal přestupek, na místě se omluvil a slíbil, že už se bude chovat slušně, byl s ním přestupek vyřešen domluvou.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru