dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
10°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
10°C
Dětská Praha

Čokoládové soboty v Hamleys

Honí vás a vaše děti mlsná? Nenechte se od ní dohonit a utečte před ní o víkendu do Hamleys. Výborná čokoláda mezi tisíci hraček a atrakcemi je skvělou odměnou za první zvládnuté dny ve školních lavicích!

Každou sobotu si můžete v Hamleys Praha zdarma vyzkoušet sladké lahůdky nejen z čokolády. Od 12 do 18 budou probíhat pravidelné ochutnávky všech možných dobrot z dílny rodinné firmy Pražská čokoláda a chybět nebudou ani jejich vyhlášené mandle v čokoládě.

Až děti zmůže cukrování, vyřádí se na benátském kolotoči nebo autodráze. A o zábavu se postarají i maskoti – setkají se s medvědicí Hattie nebo medvědem Hamleym.

hamleys-nahled

Tipy na dárky k začátku školního roku

Hamleys glóbus světa

Poznej s Hamleys celý svět! Skvělý glóbus je nejlepší způsob, jak se v dětství seznámit s rozložením různých zemí a kontinentů na zeměkouli. Glóbus se plynule otáčí a jsou na něm čitelně uvedeny názvy stovek důležitých měst, vodních ploch a vyznačení rovníku.
Cena: 699 korun, k dostání pouze v Hamleys.

Hamleys dřevěná tabule

Dětská psací tabule z Hamleys je oboustranná – nabízí klasickou tmavou plochu pro psaní a kreslení křídou a bílou plochu pro použití mazacích fixů. Na velkou roli papíru je možné kreslit také klasickými pastelkami a fixy a všechny psací pomůcky uložíte pohodlně do poličky ve spodní části tabule. Tabule je fantastická možnost pro kreativní vyjádření vašich dětí, rozvíjí jejich představivost, zatímco se báječně baví. Cena: 1399 korun, k dostání pouze v Hamleys.

Hamleys velký šlapací klavír

Hrajte si se zvuky xylofonu, akordeonu nebo kytary pomocí vašich nohou! S rozložením kláves jako na opravdovém pianu můžete zahrát všechny své oblíbené písničky. Velký šlapací klavír Hamleys nabízí čtyři různé režimy a zvuky osmi hudebních nástrojů. Báječný způsob, jak propojit hru na hudební nástroj s pohybem celého těla. Cena: 1799 korun, k dostání pouze v Hamleys.

Medvídek I love Hamleys

Všichni plyšový medvídci v Hamleys jsou kvalitně zpracováni tak, aby obstáli v dětských hrách, které mohou dát hračkám pořádně zabrat. Zároveň jsou to však hebcí kamarádi, k nimž se stačí přitulit a sladce usnout. Cena: 599 korun, k dostání pouze v Hamleys.

Na Příkopě 14, Praha 1.


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Hřiště v Masné má nový povrch, skákacího panáka i pískoviště. Zdi zdobí krásná malba

24. října 2017 v 11:55

V Praze 1 se pro všechny děti otevřelo nové dětské hřiště v Masné. Jeho rekonstrukce trvala dva měsíce. Nyní plně slouží potřebám rodičů a dětí z Prahy 1. Hřiště má nyní kompletně nový povrch v rámci, kterého byla vytvořena řada herních obrazců, jako je například skákací panák, twister...

Zábavné sportovní odpoledne s opičkou Lolou

12. října 2017 v 17:10

Přijďte si spolu s opičkou Lolou užít v neděli 29. října zábavné odpoledne plné sportování a tancování do tělocvičny Monkey´s Gym a obchodního centra Harfa.

Praha 10 chce, aby děti četly. Přispěje jim na nákup knih

2. října 2017 v 08:32

Každému dítěti, které má trvalé bydliště v Praze 10 a které se narodilo mezi 1. 1. 2002 a 30. 9. 2009, na začátku nového školního roku radnice přispěje v rámci aplikace Aktivní město na nákup knih částkou 500 korun.

Branný den Na Františku

24. září 2017 v 08:39

Branná výchova se vrací do škol. Předmět ztratil svůj ideologický nádech, obsah zůstal a přizpůsobil se současným trendům vzdělávání.

Další články
Nahoru