dnes
Pátek - obcasny-dest
8°C
zítra
Sobota - skorojasno
4°C
pozítří
Neděle - polojasno
7°C
Zpravodajství

Co vám lékaři neřeknou

Lékaři říkají jedno, pacienti slyší něco jiného. Některé věci lékaři neřeknou, přestože jsou důležité a pacienti by je měli znát. Leccos lékaři říkají nesprávně, protože cesta nových poznatků do praxe trvá déle.

Na přednášce v úterý 25. dubna se mimo jiné dozvíte důležité informace o výživě, některých nemocech a způsobech léčby, které vám umožní lepší navigaci v systému zdravotnictví. MUDr. Ludmila Eleková upozorní na zásadní skutečnosti, které se běžně sdělují buď nedostatečně, nebo nesprávně.

Přednáška se koná od 17 do 18:30 hodin v Ústřední knihovně na Mariánském náměstí, Praha 1, vstupné 40 korun.Milovníci koček se sejdou v Praze 11

Včera ve 13:11

Chovatelé a milovníci koček se mohou od 2. do 3. března těšit na propagační výstavu koček. Výstava Spring Star Show 2019 proběhne v Kongresovém centru TOP HOTEL Praha, Blažimská 4, Praha 11 – Chodov.

Praha 2 pomáhá dávat odpovědi na řešení životních situací

19. února 2019 v 09:19

Sociální, právní i výchovnou pomoc při překonávání obtížných životních situací nabízí všem zájemcům diskusní semináře, které už osm let hostí radnice Prahy 2. Pořádá je zde bezplatně občanská poradna Společnou cestou ve spolupráci s humanitním odborem ÚMČ...

Další články
Nahoru