dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - zatazeno
7°C
pozítří
Středa - polojasno
4°C
Pražské krimi

Co mu ta osmnáctka udělala? Trefil ji kamenem!

V neděli v ranních hodinách byla vyslána hlídka strážníků z Prahy 2 do nemocnice u Karlova náměstí na chirurgickou ambulanci, kde se měl nacházet agresivní pacient.

Po příjezdu na místo strážníky kontaktovala ostraha nemocnice s tím, že rychlá záchranná služba přivezla na ošetření muže s viditelným poraněním v obličeji. Byl agresivní, ohrožoval nejen sebe, ale i své okolí, ošetření odmítl a následně z ambulance utekl do parku.

Dále pracovník ostrahy uvedl popis muže. Hlídka se tedy vydala prohledat okolí Karlova náměstí. Od tramvajové zastávky Moráň uslyšela rány a křik. Poté, co strážníci doběhli k místu, uviděli zde řidiče tramvaje a muže, který odpovídal popisu.

Řidič hlídce sdělil, že muž kamenem rozbil skleněnou výplň dveří tramvaje číslo 18. Strážníci proto muže vyzvali, aby setrval na místě do příjezdu Policie ČR. Muž výzvy neuposlechl a začal odcházet.

Ani přes opakovanou výzvu nechtěl na místě setrvat a ještě začal do strážníků strkat. „Z tohoto důvodu byly proti muži použity donucovací prostředky a následně nasazena i pouta,“ uvedla mluvčí strážníků Irena Seifertová. Dvacetiletého mladíka si následně převzali kolegové z Policie ČR. Předběžná škoda na tramvaji byla vyčíslena na 50 až 100 tisíc korun.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru