dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
9°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Co kdyby šel někdo po chodníku?! Podívejte, co letělo po partnerské hádce ve třetím patře z okna
Z okna letěl vysavač, počítač a další věci. Foto: MP

Co kdyby šel někdo po chodníku?! Podívejte, co letělo po partnerské hádce ve třetím patře z okna

První únorový den křičela žena z okna ve 3. patře a vyhazovala různé předměty. Dramatická situace se odehrála dopoledne na rohu Zlatnické ulice a Petrského náměstí v Praze 1.

Co letělo na chodník? Počítač, menší skříňky, reproduktory, oblečení a další osobní předměty. „Protože hrozilo nebezpeční zranění kolemjdoucích osob, hlídka strážníků okamžitě zakázala vstup na přilehlý chodník a částečně i na vozovku před domem,“ uvedla mluvčí městské policie Irena Seifertová.

Poté se strážníci vydali k bytu ve třetím patře. Za dveřmi uslyšeli hádku muže a ženy. Na výzvu po chvíli otevřel muž. Žena seděla na parapetu s nohama vystrčenýma ven, v ruce držela počítač a začala se převažovat dopředu tak, že hrozilo, že vypadne. Naštěstí se tomu podařilo zabránit.

Hysterický výstup pokračoval, čtyřiatřicetiletá cizinka se vysmýkla a znovu mířila k oknu. Z preventivních důvodů proto skončila v poutech. Muž následně sdělil, že tyto záchvaty má jeho přítelkyně docela často a dnes mu dokonce vyhrožovala, že vyskočí z okna.  

Strážníci proto zavolali na místo záchranku, která si cizinku převzala do své péče a následně odvezla do nemocnice. Při vyhazování věcí z okna naštěstí nebyl nikdo zraněn, nicméně došlo k poškození několika aut.

hysterka-veci-z-okna-clanek-nahled

hysterka-veci-z-okna-clanek-a-nahled


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru