dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražská kultura

Co je v domě, není pro mě! Kniha o investování do nemovitostí

Praktický manuál autorů Evžena Korce a Milana Jankovského čtenáře krok za krokem provede tím, jak efektivně a bez rizika investovat do nemovitostí za účelem tržního pronájmu.

Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí! Tak zní podtitul knihy, která jednoduchou, poutavou a možná i trochu kontroverzní formou na praktických příkladech ze života obou autorů představuje, jak bezpečně a se stabilním výnosem investovat do výnosových nemovitostí. Podává přitom komplexní návod aplikovaný na české tržní, právní i daňové reálie.

Čtenáři se tak dozví nejen to, proč by se investicí do nemovitostí měli zajišťovat na své stáří, ale i jakou nemovitost pro investici zvolit, jak vybrat správného nájemníka, jak se pojistit proti všem rizikům a jakých chyb se vyvarovat. Součástí knihy jsou navíc i vzorové smluvní dokumenty a praktický návod, jak příjmy z pronájmu promítnout do daňového přiznání.

Tištěná kniha se 180 stranami je za 79 korun, cena praktické e-knihy činí 60 korun. E-knihu si zájemci mohou objednat přímo z telefonu a zaplatit ji formou SMS zprávy. Od 30. května bude kniha k zakoupení i na všech 39 pobočkách společnosti SIKO.

„Vydáním knihy reagujeme na rostoucí trend nákupu bytů jako investice a prostředku zajištění na stáří. Jen u naší společnosti vzrostl za poslední dva roky podíl nákupů na investici z 12 na téměř 30 procent. Naším cílem tedy je, aby si knihu přečetlo co nejvíce lidí, kteří uvažují o nákupu bytů na investici. Pokud jim dokážeme pomoci v tom, že se vyvarují některých chyb, které jsme my v našich začátcích udělali, splnila kniha svůj účel,“ vysvětluje Evžen Korec, první z autorů publikace „Co je v domě, není pro mě!“.

Knižní prvotinu s názvem „Co je v domě, není pro mě!“ vydává dnes developerská společnost EKOSPOL.


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

24. listopadu 2017 v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru