dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražský sport

Človíčkův vánoční běh pro nemocného Patrika, každým zdolaným okruhem darujete 50 korun

Človíčkův vánoční běh pro Patrika se bude konat v pátek 18. prosince od 14:30 do 16:30 hodin na atletickém stadionu AC Sparta Praha, Podvinný mlýn, Praha 9.

Přijďte si zaběhat. Človíčci letošními vánočními závody pomáhají svým charitativním během kamarádovi Patrikovi. S každým uběhnutým okruhem darujete 50 korun do společné sbírky pro čtyřletého Patrika Kociána z Českých Budějovic.

Patrik trpí Duchenneovou svalovou dystrofií. Jedná se o progresívní svalové onemocnění, při kterém dochází k úbytku svalové hmoty, v poslední fázi i ve svalech dýchacích a svalu srdečním. Rodina chce zajistit Patrikovi léčbu v izraelském Tel Avivu, na to ale potřebuje 38 000 amerických dolarů, protože tato terapie není hrazena žádnou českou zdravotní pojišťovnou. Pokud se závodů chcete v pátek zúčastnit, pošlete potvrzení na e-mail: ditafrankl@gmail.com.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru