dnes
Pátek - oblacno
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - skorojasno
5°C
Advent v Praze

Členové pražských Rotary klubů pomohou dobročinnou dražbou charitě

V prostorách Autoklubu ČR v Opletalově ulici v Praze 1 se zítra od 18 hodin uskuteční již šestý ročník Vánoční aukce pražských Rotary klubů. Během večera proběhnou dokonce dvě dražby.

„Tichou aukci“, při které bude možné získat díla z chráněných dílen v Neratovicích a ze Školy SPMP Modrý klíč v Praze, bude následovat „Velká dražba“, do které věnovali obrazy a jiná výtvarná díla a cenné a zajímavé předměty členové pražských Rotary klubů. Výtěžek z aukce bude věnován chráněným dílnám a ostatním dobročinným projektům, kterým se Rotary kluby věnují.

Kromě dražby čeká na účastníky večera také koncert UNI Quartetu, při kterém budou na programu jak díla klasických autorů jako je Antonín Dvořák, Johann Strauss nebo W. A. Mozart, tak i modernější skladby Jaroslava Ježka nebo Jiřího Šlitra a nebudou chybět také vánoční koledy.

Cena vstupného je 600 korun na osobu. Protože je součástí večera také servírovaná večeře, je nutná rezervace předem na emailu e.volsicka@via-natura.cz.


U stánků se budou rozdávat zbytky ze štědrovečerních stolů

19. prosince 2016 v 10:21

Platforma Studentské hnutí za solidaritu a kolektiv Studenti Pomáhají společně organizují akci Vánoce společně, která se uskuteční 25. prosince od 13 do 19 hodin v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad, Strossmayerově náměstí a ve Vrchlického sadech.

Další články
Nahoru