dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C

Classic 7 má nové nájemce v obou fázích komplexu

Etnetera, Ewing Group a CMC architects – tyto společnosti si jako své nové sídlo vybraly administrativní komplex Classic 7 v pražských Holešovicích. Celkem jde o více než 3 100 m2 nově pronajatých kancelářských ploch. Aktuální obsazenost 1. fáze Classic 7 je 90 %, 2. fáze je pronajata z 60 %. Celková obsazenost business parku je pak 80 %.

Největší plochu 1 900 m2 si v Classic 7 pronajala česká IT společnost Etnetera, která se zabývá převážně tvorbou a správou webových stránek, e-shopů, konzultacemi online businessu a dalšími technologicky rozsáhlejšími projekty. Etnetera byla založena v roce 1997 a je součástí skupiny ETN Group.

Dalším novým nájemcem Classicu je skupina Ewing Group, která si pronajala prostory o velikosti 730 m2. Ewing Group, která zahrnuje společnosti Ewing PR, BeefBrothers, Manage Social a RippleEngine, nabízí svým klientům plné spektrum komunikačních služeb.

Mezinárodní architektonická společnost CMC architects založená v Praze architekty Davidem Chisholmem a Vítem Máslem si v první fázi komplexu Classic 7 pronajala kanceláře o velikosti 500 m2. Architekti ze CMC architects stojí za řadou úspěšných projektů v České republice i v zahraničí, z jejich pera pochází i architektonické zpracování celého komplexu Classic 7.

„Stejně jako akvizici nových klientů vnímáme pozitivně také to, že stávající nájemci své prostory rozšiřují nebo prodlužují končící smlouvy. Kontinuálně také probíhají jednání s dalšími potenciálními nájemci,“ dodává Kateřina Holická, Leasing Manager společnosti AFI EUROPE Czech Republi.

Classic 7 Business Park v Praze 7 – Holešovicích je kancelářský objekt třídy A, kde se prolíná historie a současnost. Projekt je rozdělen do několika fází. První etapa byla dokončena v roce 2008 a vznikla rekonstrukcí dvou objektů bývalého holešovického parního mlýna z roku 1911 a stavbou moderní vestavby – mostu, který propojuje obě původní budovy mlýna.

Hlavní myšlenkou celého projektu je zachování a skloubení industriální architektury z počátku 20. století s nejnovějšími technologiemi a vytvořit výjimečný a nadčasový prostor. 2. fáze projektu byla dokončena v prosinci roku 2012 a vznikl tak uzavřený areál 4 budov s vnitřním atriem a odpočinkovými zónami pro širokou veřejnost.


Vánoční besídka Běžecké školy Prahy 4

Dnes v 09:59

Po klasickém čtvrtečním tréningu běžecké školy ve Žlutých lázních, který bude již 192. v pořadí, čeká na běžce posezení v Pivovarské restauraci Dvorce

Literární večer: Vánoce ať jsou hlavně veselé!

Dnes v 09:06

Městská část Praha 3 zve na literární večer „Vánoce až jsou hlavně veselé!“. Představení se koná ve středu 20. prosince od 18 hodin v Kulturním centru Vozovna.

Praha 2: Třetí Adventní koncert v kostele

Dnes v 08:20

Ve čtvrtek 21. prosince uslyšíte poslední ze tří koncertů, které připravila na adventní čas radnice Prahy 2 pro posluchače zdarma.

Rybovka 2017 v Písecké bráně

Dnes v 07:59

V úterý 19. prosince v 16 hodin si můžete poslechnout tradiční Českou Rybovu mši vánoční v provedení VOŠP, SOŠP a gymnázia Evropská a naladit se tak na blížící se Vánoce.

Rybovka před Týnským chrámem

Dnes v 07:46

Tradiční provedení Rybovy mše vánoční v rámci mše svaté na Štědrý den 24. prosince od 16:30 hodin v Chrámu Matky Boží před Týnem v Praze.

Rybova mše vánoční na Vánočních trzích na Jiřáku

Dnes v 07:32

Česká mše vánoční v podání členů orchestru a sboru Národního divadla se sólisty Barborou Řeřichovou, Michaelou Kapustovou, Alešem Brisceinem, Svatoplukem Semem v sobotu 23. prosince od 16 do 17 hodin.

Dnes bude odhalena lavička Ferdinanda Vaňka

Dnes v 07:23

V 15 hodin před budovou Národní technické knihovny Ondřej Kolář, starosta Prahy 6 a Michael Žantovský, výkonný ředitel Knihovna Václava Havla odhalí lavičku Ferdinanda Vaňka.

Rybovka na Hlaváku 2017

Dnes v 07:00

Všichni, kdo si chtějí „Českou mši vánoční“ zahrát, zazpívat nebo jen poslechnout jsou zváni 23. prosince od 13 do 14:30 hodin do vstupní haly nádraží, severní část.

Setkání maminek z Prahy 1

Včera v 18:58

Mama Klub Prahy 1, nový klub určený pro maminky z této městské části, začíná ve čtvrtek 11. ledna 2018 od 15 hodin.

Prezidentští kandidáti donesou večer velké srdce na Hrad

Včera v 10:16

Dnes večer se uskuteční večerní pochod s prezidentskými kandidáty s názvem Srdce na Hrad. Shromáždění začíná v neděli 17. prosince v 17 hodin na Palachově náměstí.

Suchdol: Pietní akt k výročí úmrtí generálmajora Rudolfa Pernického

Včera v 07:51

Ve čtvrtek 21. prosince se od 11 hodin na Brandejsově náměstí v Suchdole koná pietní akt u příležitosti 12. výročí úmrtí generálmajora Rudolfa Pernického a 73. výročí zahájení operace Tungsten.

Svíčka pro Václava Havla na Jungmannově náměstí

16. prosince 2017 v 08:33

Vzpomínková kulturní akce Svíčka pro Václava Havla v pondělí v 11 hodin na Jungmannově náměstí. V průběhu odpoledne postupně přijdou zahrát, zavzpomínat nebo se přidat k četbě například Ladislav Heryán, socioložka Jiřina Šiklová, Hayato Okamura, čerstvě bývalý ministr kultury Daniel Herman,...

Běžecká škola Prahy 4 zve na Novoroční výběh

16. prosince 2017 v 07:19

První běh nového roku se koná 1. ledna ve 12 hodin ve Žlutých lázních. Na běžce čeká občerstvení, čaj a novoroční punč.

Další krátké zprávy
Nahoru