dnes
Čtvrtek - zatazeno
26°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
24°C
pozítří
Sobota - oblacno
30°C
Cizinec přepadl ženu na tramvajové zastávce, chtěl jí ukrást kabelku
Muž na ženu zaútočil pěstí. Ilustrační foto: freeimages

Cizinec přepadl ženu na tramvajové zastávce, chtěl jí ukrást kabelku

Policisté dopadli krátce po činu muže, který v pondělí okolo 14. hodiny přepadl na autobusové zastávce Belárie v Modřanské ulici ve čtvrté městské části čtyřiačtyřicetiletou ženu.

„Nejprve se jí zeptal, jestli neví kolik je hodin, na což mu žena odpověděla. Poděkování se ale nedočkala a místo toho následoval útok. Žena dostala ránu do hlavy, vlivem čehož upadla na zem a začala křičet o pomoc. Toho se útočník lekl a z místa odešel pryč,“ popsal útok mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Muž byl dopaden zhruba kilometr od místa činu v ulici Chuchelská. Dvaadvacetiletý mladík se ještě na místě k přepadení přiznal a uvedl, že chtěl ženě uloupit kabelku. Jelikož ale křičela, tak se mu jeho záměr nezdařil. 

„Kriminalisté s mužem zahájili trestní stíhání pro trestný čin loupež a podali podnět na jeho vzetí do vazby,“ dodal Daněk.


Opilec usedl za volant a pustil se napříč Černým Mostem

Včera ve 21:21

Řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi pražští strážníci. Prozradil se spácháním dopravního přestupku.

Sběratel platebních karet a dokladů zadržen

16. července 2019 ve 12:23

Pro sběratelskou vášeň 38 letého muže neměla pochopení jak ostraha obchodního domu, tak přivolaná hlídka městské policie.

Strážníci uhasili požár trouby v bytě a zachránili muže, který v něm spal

15. července 2019 v 15:53

O velkém štěstí může hovořit 63 letý muž, který usnul v bytě poté, co dal do trouby péct kuře. Strážníci ho našli bezvládného na gauči. Požár uhasili ještě před příjezdem hasičů.

Nahý muž skočil v noci z Karlova mostu

6. července 2019 v 10:53

Nahý cizinec skočil z Karlova mostu do Vltavy, kde se snažil 20 minut uplavat policistům, strážníkům a hasičům.

Strážníci zadrželi řidiče, který vjel do zákazu vjezdu. Nadýchal téměř 1 ‰ alkoholu

1. července 2019 v 17:16

Pražští strážníci zastavili řidiče zásobovacího vozidla, který chtěl vjet do zákazu vjezdu. Na jejich upozornění a doporučení objízdné trasy zareagoval vulgárně a zákaz nerespektoval. Řidiče se podařilo zastavit a za pomoci donucovacích prostředků vyvést z vozidla. Navíc dechová zkouška prokázala...

Cizinec jako nelegální řidič alternativní taxislužby

28. června 2019 v 18:06

Taxi tým pražské městské policie řešil případ cizince, který řídil vozidlo sdílené alternativní taxislužby a využíval cizí průkaz řidiče. Navíc se zjistilo, že je s ním vedeno řízení o vyhoštění z České republiky

Další články
Nahoru