dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Cizinci zdemolovali zastávku MHD a vyhrožovali zabitím

Včera krátce před šestou hodinou ráno přijali strážníci z Prahy 8 oznámení, že na rohu ulic Nekvasilova a Sokolovská tři cizinci demolujíc zastávku MHD.

Na místo byly ihned vyslány dvě autohlídky strážníků, které se spojily s oznamovatelem. Ten strážníkům řekl, že uviděl, jak tři mladíci začali demolovat zastávku, rozbili její skleněnou výplň a dokonce se ji snažili svalit na zem.

Když se jim v tom pokusil zabránit a upozornil je, aby toho nechali, tak mu začali vyhrožovat zabitím a házeli po něm skleněné lahve od alkoholu. Hlídky strážníků agresivní skupinku cizinců nalezly před vchodem do nedalekého hotelu.

Oznamovatel strážníkům potvrdil, že se jedná o mladíky, kteří zdemolovali zastávku a jeho napadli. Hlídka tři mladé cizince omezila pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě.

Kontrolou okolí strážníci dále zjistili, poničenou trubkovou konstrukci zastávky veřejné dopravy a zničenou reklamní tabuli na sloupu veřejného osvětlení.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru