dnes
Neděle - snih-dest
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Pražské krimi

Čistit sestřino auto u nádraží? Tady něco smrdí, pánové

Na podezřelé chování upozornil v úterý strážníky prostřednictví linky 156 muž, kterému se zdálo podivné, že na parkovišti u vlakového nádraží lidé čistili vozidlo. Podle jeho slov to vypadalo, jako by z něj otírali stopy a otisky.

Na místo vyrazily dvě hlídky strážníků. Při příjezdu uviděli tři muže, kteří otírali dveře u bílého auta. Když si všimly přijíždějící hlídky, dva z nich začali utíkat, každý jiným směrem. „Otevřené auto patří mojí sestře,“ tvrdil třetí, který nedokázal prokázat věrohodně svou totožnost. Stejně na tom byl jeho kamarád, který se po útěku schoval ve křoví, což mu však moc nepomohlo.

Auto mělo viditelně poškozené zámky od dveří, poškozenou spínací skříňku a odstraněné některé kryty na palubní desce, policisté ten samý den již šetřili pro pokus o jeho odcizení. Zajištěné muže a místo činu proto strážníci následně předali Policii ČR k dalšímu opatření.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru