dnes
Středa - polojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - polojasno
12°C
Čínské prasátko Vendelín se toulalo po ulici, k psovi se strážníci slaňovali na balkón
Čínské prasátko Vendelín v útulku dlouho nezůstalo. Foto: MP Praha

Čínské prasátko Vendelín se toulalo po ulici, k psovi se strážníci slaňovali na balkón

Včera dopoledne bylo v Praze 13 – Stodůlkách nalezeno čtyřměsíční čínské prase Vendelín. Strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 13 ho zajistili a předali odchytové službě. Ta Vendelína převezla do trojského útulku, kam si pro něj přišel majitel.

Včera krátce před osmou hodinou večerní přijala hlídka strážníků oznámení, že v Praze 5 v jednom z domů je ve druhém patře pes, který má tlapku zaklíněnou v balkonových dveřích otevřených na „ventilačku“.

Protože nikdo nebyl se zvířetem doma, strážníci se na balkon slanili z bytu o patro výš. Pes měl na balkoně jen dvě prázdné misky a sousedé potvrdili, že bývá na balkoně velmi často sám, i přesto, že jsou majitelé doma.

„Psa odchytová služba převezla do trojského útulku, který o celé věci informoval Městskou veterinární správu,“ uvedla mluvčí strážníků Milena Bližňáková.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru