Dnes Středa - zatazeno 10°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 11°C
Středa 24. 4. 2024
Svátek má Jiří
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Chycen za ruku při pokusu vyloupit auto

Snaha osmatřicetiletého muže vyloupit několik aut v Praze 5 nenechala chladnou oznamovatelku, která zkontaktovala linku 156. Strážníkům, kteří dorazili na místo, se podařilo dotyčného zadržet přímo při dalším pokusu o vylomení zámku.

Oznámení v sobotu kolem jedné hodiny ranní zavedlo chvilku po půlnoci strážníky do ulice Kováků na Praze 5. Oznamovatelka uvedla, že viděla muže, jak obchází zaparkovaná auta a snaží se do nich vloupat. Strážníci, kteří začali monitorovat okolí, zahlédli muže odpovídajícího popisu.

Pro podezření ze spáchání trestného činu byla celá záležitost předána státní policii.

 


Autor: Cen

V ubytovně byl pobodán muž

20. dubna 2024 v 18:41

V noci na sobotu byl pobodán po konfliktu na ubytovně v dolních Chabrech třicetiletý cizinec, kterého převezli záchranáři do nemocnice.

Při napadení v autoservisu v Řepích zemřel muž

19. dubna 2024 v 08:08

Pražští policisté ve čtvrtek odpoledne zasahovali u případu napadení v autoservisu v Řepích. Zemřel tam muž, dalšího policie zadržela.

Mladík měl halucinace, podle kamaráda užil LSD

9. dubna 2024 ve 14:46

Službu bez opilých nebo zdrogovaných lidí by strážníci sloužící v centru hlavního města hledali v paměti dlouho. Tentokrát šlo o 23letého mladíka po požití LSD.

Záměnu pacientek na Bulovce vyšetřuje policie jako ublížení na zdraví

29. března 2024 v 19:07

Záměnu pacientek ve Fakultní nemocnici Bulovka (FNB), kvůli které jedna z nich potratila, kriminalisté vyšetřují pro podezření z ublížení na zdraví z nedbalosti. Na sociální síti X to v pátek uvedla policie. Oznámila také, že ji dnes kontaktoval právní zástupce jedné z pacientek. Zdravotníci...

Další články
Nahoru