dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Chycen s 23 kg plechů z eskalátorů

V neděli odpoledne strážníci ze čtvrtého pražského obvodu prováděli hlídkovou činnost v ulicích Bartoškova a K podjezdu. Zde si u Vršovického nádraží u výkupu sběrných surovin všimla muže, který nesl papírovou krabici s kovovými díly.

Protože se jedná o lokalitu se zvýšeným výskytem závadových osob, vyzvali muže k prokázání totožnosti. Ten hlídce sdělil, že uvedené plechy získal od kamaráda, který mu je nabídl za podíl na výkupní ceně surovin. Obsluha z výkupu sběrných surovin strážníkům sdělila, že díly pocházejí z prostor metra.

kovove-dily-nahled

Plechy z eskalátorů. Foto: Policie ČR

Po bližším ohledání strážníci zjistili, že se pravděpodobně jedná o díly hliníkové slitiny pocházející ze schodiště pojízdných eskalátorů používaných v prostorách metra. Pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu strážníci muže omezili na osobní svobodě a předali ho včetně zajištěných dílů kolegům z Policie ČR.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru