dnes
Úterý - zatazeno
5°C
zítra
Středa - obcasny-dest
8°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Pražské krimi

Chuť podřezávat a kousat ho nakonec stála tisíc korun

V neděli večer přijali strážníci z Prahy 12 oznámení, že v ulici Pertoldova leží neznámá osoba. Strážníci na místě nalezli bezvládně ležícího zjevně silně opilého mladíka.

Když hlídka chtěla muži poskytnout první pomoc a přesvědčit se, že není v ohrožení života, spáč se vzbudil a začal strážníkům sprostě nadávat. Poté se je pokusil napadnout údery rukou a nakonec i pokousat.

Muž hlídce dokonce vyhrožoval i tím, že je podřeže. Strážníci proti mladíkovi zakročili a za použití donucovacích prostředků mu nasadili služební pouta. Hlídka muže následně předvedla na služebnu Policie ČR ke zjištění totožnosti.

Na služebnu se následně dostavil i otec mladíka. Do té doby agresivní mladík se uklidnil, začal se chovat slušně a dokonce se i omluvil. Strážníci mu uložili blokovou pokutu ve výši 1000 korun. Otec si ho následně odvedl domů. Zda a jak synáčka vyplísnil, už zpráva od městské policie nehovoří.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru