dnes
Pátek - oblacno
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - skorojasno
5°C
Pražské krimi

Chudý kavalír ošálil dobráckou seniorku

Od poloviny července pátrají pražští policisté po muži, který zneužil důvěřivosti pětasedmdesátileté seniorky. Ta zareagovala na inzerát, který si přečetla v jednom z časopisů. Díky němu se seznámila s mužem snědší pleti, který se po určitou dobu choval jako kavalír. To ale jenom do té doby, než dosáhl svého.

„Před poškozenou ze sebe totiž udělal chudáčka, který trpí značnou nouzí,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Dobrácká žena se mu rozhodla podat pomocnou ruku.

Několik desítek tisíc mu převedla na jeho účet, další část peněz mu předala fyzicky v jednom z hostelů v Praze 8 Florenci. Jakmile „kavalír“ získal peníze, slehla se po něm zem. Celkem si přišel na sedmdesát pět tisíc korun. Zatím se ho nepodařilo dopadnout.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru