dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Chudák štěně. Skončilo přivázané u plotu
Pejsek už čeká v útulku na nového majitele. Foto: archiv MP

Chudák štěně. Skončilo přivázané u plotu

Včera v šest hodin odpoledne se do Útulku pro opuštěná zvířata v Praze –Troji dostavil muž s tím, že někdo u plotu jeho domu na Proseku přivázal vystrašené štěnátko.

U opuštěného čtyřměsíčního křížence ležel očkovací průkaz. Ošetřovatelé pejska převzali a umístili ho do útulku, kde čeká na nového majitele.

V trojském útulku během včerejšího dne skončili i další psi. Čtyřletý labrador se zlatou srstí byl nalezen bez ničeho v 19:40 v ulici Na klášterním v Praze 6.

Z Běchovic přijel čtyřletý kříženec německého ovčáka. Jeho krátká srst má rezavou barvu s černým melírem.

V Letenských sadech se včera dopoledne ztratila šestiměsíční fena křížence, s béžovou, kratší srstí. Je čipovaná a hledá se majitel.

Posledním psem, který včera přibyl do trojského útulku, je pětiletá fena křížence. Srst má krátkou, rezavou s černým melírem. Byla nalezena bez obojku v šest hodin ráno v ulici Přátelství v Praze 10 – Uhříněvsi.

Kdo tyto psy postrádá, může si je odebrat na adrese trojského útulku: V Zámcích 56, Praha 8.

Včera přibyly i kočky do měcholupského útulku. Ve Vršovické ulici Konopišťská byla nalezena pětiletá černá kočka a ve Werichově ulici v Praze 5 pětiměsíční mourek. Obě kočky jsou nyní v karanténě.


Autor: Mojmír Kadeřábek
Další články
Nahoru