dnes
Neděle - prehanky-snih
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih
0°C
Pražské krimi

Chudák servírka: Nechtěl zaplatit útratu, byla první na ráně

Ve středu večer zastavila strážníky z Prahy 2 v ulici Vyšehradská mladá žena, která jim oznámila, že je servírkou v jedné z restaurací a byla napadena agresivním hostem pěstí do tváře.  

Strážníkům dále vypověděla, že ji muž fyzicky napadl poté, co mu odmítla prodat další alkohol, protože nechtěl zaplatit útratu. Při odchodu z provozovny navíc rozbil skleněné výplně dvou oken.

Napadená spolu se svědky strážníkům označila muže, který se snažil z místa rychle odejít. Strážníci ho dostihli a vyzvali ho k prokázání totožnosti a podání vysvětlení. Muž však pro své jednání vysvětlení neměl.

Zraněné ženě strážníci přivolali rychlou záchranku, která ji převezla do nemocnice. „Celou věc pak strážníci předali svým kolegům z Policie ČR, protože vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.             

 


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru