dnes
Neděle - zatazeno
19°C
zítra
Pondělí - skorojasno
24°C
pozítří
Úterý - polojasno
25°C
Chuchelský Skipark přivítá Pražský pohár na běžkách. Poměřte své schopnosti s profíky
Loňský ročník Pražského poháru. Foto: archiv Ski Park Chuchle

Chuchelský Skipark přivítá Pražský pohár na běžkách. Poměřte své schopnosti s profíky

Ve středu 5. února již třetí rok po sobě startuje ve Skiparku Chuchle Pražský pohár, jehož se loni účastnily tři stovky lyžařů, včetně reprezentantů Martina Koukala, Jiřího Ročáreka nebo Sandry Schützové a Lucie Charvátové.

Od 17 hodin začnou dětské kategorie, které pošle na start olympijská vítězka Kateřina Neumannová, v 18.30 pak dospělí. „Vzhledem k omezeným podmínkám musíme limitovat počet startujících. Pojede sto dospělých podle pořadí přihlášek na webu,“ říká Martin Dvořák z firmy SportGroup, která Skipark provozuje.

Závod na deset okruhů se pojede ve šestičlenných skupinkách, aby závodníci měli dostatek prostoru pro předjíždění a stíhačky. Další start bude po dokončení předchozí rozjížďky. Přihlášky najdete na www.sportovniservis.cz.

„Hlad po závodění na lyžích je obrovský, proto se chystáme pořádat veřejné závody každou středu, dokud nám podmínky dovolí,“ dodává Dvořák. Následující dvě středy se bude závodit v Olympijském parku na Letné, poté se závodní program vrátí na dostihové závodiště do Chuchle.


Sportovat můžete v atletickém areálu v Praze 2

11. června 2019 ve 20:54

Ve venkovním atletickém areálu TJ Sokol Praha Královské Vinohrady jsou k dispozici sprchy, toalety a možnost uzamčení cenností.

Celé léto můžete cvičit zdarma u Planetária

11. června 2019 v 11:27

Rehabilitačně posilovací cvičení pod širým nebem, na které kromě podložky na cvičení nic nepotřebujete.

Rodiny v nouzi popdpoří Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové. Registrovat se můžete již nyní

11. června 2019 v 10:47

Rádi běháte a chcete spojit příjemné s užitečným? Přihlaste se na první ročník Běhu dobré vůle a můžete takto pomoci rodinám v nouzi. Běh pořádá Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové 12. září v 18 hodin v oboře Hvězda. Akci podporují významné české sportovní osobnosti, například Petr Frydrych,...

Ve čtvrtek běhejte s Osmičkou

5. června 2019 v 15:21

Praha 8 ve spolupráci se sdružením R TEAM pořádají pod vedením profesionálního trenéra běžeckou školu Prahy 8 bez rozdílu věku.

Mezinárodní turnaj ve volejbale sedících Sitting Comet 2019

4. června 2019 v 08:16

V sobotu 15. a neděli 16. června od 9 hodin v tělocvičně ZŠ Na Šutce, Na Šutce 440/28, Praha 8.

Novým trenérem fotbalistů Sparty se stal Václav Jílek

30. května 2019 v 19:01

Novým hlavním trenérem fotbalové týmu AC Sparta Praha byl dnes oficiálně jmenován Václav Jílek. Dosavadní kouč Sigmy Olomouc podepsal na Letné smlouvu na tři roky. Jílek má s působením ve Spartě zkušenosti, v letech 2011 až 2015 byl asistentem trenéra. Přípravu s týmem zahájí v pondělí 17. června....

Na Den jógy do Malešického parku

25. května 2019 v 08:43

Přijďte si zacvičit jógu a zrelaxovat. Děti si mohou zacvičit dětskou jógu a pro návštěvníky bude připravené zdravé a chutné občerstvení. Den jógy se koná v sobotu 22. června od 12 do 17 hodin v Malešickém parku. Akce je zdarma.

Sobota: Podnuselák se poběží podruhé

20. května 2019 ve 23:14

Podnuselák, každoměsíční komunitní běh pro všechny, včetně úplných začátečníků i neběžců se koná v sobotu 25. května od 8:45 hodin.

Další články
Nahoru