dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Chuchelský Skipark přivítá Pražský pohár na běžkách. Poměřte své schopnosti s profíky
Loňský ročník Pražského poháru. Foto: archiv Ski Park Chuchle

Chuchelský Skipark přivítá Pražský pohár na běžkách. Poměřte své schopnosti s profíky

Ve středu 5. února již třetí rok po sobě startuje ve Skiparku Chuchle Pražský pohár, jehož se loni účastnily tři stovky lyžařů, včetně reprezentantů Martina Koukala, Jiřího Ročáreka nebo Sandry Schützové a Lucie Charvátové.

Od 17 hodin začnou dětské kategorie, které pošle na start olympijská vítězka Kateřina Neumannová, v 18.30 pak dospělí. „Vzhledem k omezeným podmínkám musíme limitovat počet startujících. Pojede sto dospělých podle pořadí přihlášek na webu,“ říká Martin Dvořák z firmy SportGroup, která Skipark provozuje.

Závod na deset okruhů se pojede ve šestičlenných skupinkách, aby závodníci měli dostatek prostoru pro předjíždění a stíhačky. Další start bude po dokončení předchozí rozjížďky. Přihlášky najdete na www.sportovniservis.cz.

„Hlad po závodění na lyžích je obrovský, proto se chystáme pořádat veřejné závody každou středu, dokud nám podmínky dovolí,“ dodává Dvořák. Následující dvě středy se bude závodit v Olympijském parku na Letné, poté se závodní program vrátí na dostihové závodiště do Chuchle.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru