Dnes Sobota - jasno 9°C
Zítra Neděle - jasno 9°C
Sobota 3. 6. 2023
Svátek má Tamara
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Chuchelské vinobraní láká na degustace, koncerty i sportovní zážitky
Na vinobraní se představí se svou produkcí i Vinný sklep u Štipčáků. Foto: archiv

Chuchelské vinobraní láká na degustace, koncerty i sportovní zážitky

Výběrové víno z celé republiky, hudební doprovod a program pro celou rodinu. Nejen to vás čeká na letošním Chuchelském vinobraní, které proběhne v sobotu 18. září od 13 hodin v Chuchle Arena Praha (dostihové závodiště). Těšit se můžete například na Jaroslava Uhlíře s kapelou, PSH, cimbálovou muziku Trnka, kapelu Mladí a neklidní, rappera Justina Case a mnoho dalšího, uvedli organizátoři v tiskové zprávě.

Chuchelské vinobraní 2021 připravuje pro návštěvníky degustace českých i moravských vín, dorazí i vinaři ze zahraničí. Představí se například Vinné sklepy Kutná Hora, Vinařství Šalša, Víno Hruška, Vinařství Šmerák, Víno Blatel, vinárna Vinograf či Vinný sklep u Štipčáků. 

Připraven je i bohatý doprovodný program. Děti si mohou užít kouzelnická vystoupení, Bubble show, ukázky akrobacie, bojových sportů nebo zápasy v ping-pongu.

jaroslav-uhlir-s-kapelou

Vystoupí Jaroslav Uhlíř s kapelou

Koncert zde bude mít Jaroslav Uhlíř a kapela PSH, o vinařskou atmosféru se postará cimbálová muzika Trnka, vystoupí Mladí a Neklidní, připraven je koncert rappera Justina Case.

V plánu jsou i přednášky se speciálními hosty. Bude se jednat o témata jako je víno, čokoláda, tradiční čínská medicína, etiketa a další.

Více informací najdete na www.chuchelskevinobrani.cz, kde najdete také odkaz na portál TicketLIVE, kde si můžete zakoupit vstupenky.

Ceny vstupenek je 330 korun, k dispozici jsou i VIP vstupenky za 2 200 korun. V ceně VIP vstupenky je zahrnuta například láhev výběrového vína, vstup na afterparty, sleva na taxi službu pro odvoz z akce nebo ochutnávka rumů a další. 


Autor: TZ, red

V Praze 10 se budou uklízet veřejná prostranství

23. března 2023 ve 21:24

V letošním roce se v desáté městské části iniciativa „Společně ukliďme Prahu 10“ opět zapojuje do národních kampaní „Ukliďme Česko“ – www.uklidmecesko.cz a „Ukliďme svět“ – www.uklidmesvet.cz. Obě dobrovolnické kampaně se hlásí k čistotě přírody a dalších veřejných prostor mimo město i v něm....

Světový street food na Smíchově

25. března 2022 v 08:28

Světový street food ochutnáte v sobotu 26. března na Smíchovské náplavce.

Dvojka plná chutí zve dnes na vepřové hody

19. března 2022 v 09:09

Praha 2 zve v sobotu 19. března od 10 hodin do Riegrových sadů na vepřové hody, které jsou další z dlouho plánovaných akcí Roku Dvojky.

Baťůžek dětem z Ukrajiny

10. března 2022 v 07:13

Na trhu na Kulaťáku v sobotu 12. března poprvé představí Praha 6 novou aktivitu na podporu Ukrajiny, která bude pomáhat uprchlíkům na území městské části.

Dyzajn market Jaro 2022

9. března 2022 v 09:35

Dyzajn market Jaro se koná 12. a 13. března, oba dny od 10 do 18 hodin na Výstavišti Praha. Vstup je zdarma a bez bariér. Na trhu autorské tvorby potkáte 180+ lokálních dyzajnérů, tvůrců a kulinářských umělců. Akce se účastní lokální tvůrci z České republiky, Slovenska, Maďarska, Rakouska a...

Dvojka plná chutí: Vepřové hody

8. března 2022 v 11:00

Praha 2 zve v sobotu 19. března od 10 hodin do Riegrových sadů na vepřové hody, které jsou další z dlouho plánovaných akcí Roku Dvojky.

Komentovaná procházka Prahou 6: Od Vojenské nemocnice k zmizelé břevnovské návsi

8. března 2022 v 08:04

Březnová vycházka Prahy 6 v neděli 20. března začne historií výstavby vojenské nemocnice a podél jejího areálu se vydáte do Tallichovy ulice. Terasové domy, vystavěné v 70. letech 20. století, podle návrhu architekta Vlastimila Mulače, byly ve své době obývány většinou prominentními osobami...

Zábradlí pro Ukrajinu!

4. března 2022 v 18:52

Divadlo Na zábradlí pořádá v sobotu 5. března benefiční akci na podporu lidí zasažených válkou na Ukrajině. Během odpoledne zde bude probíhat kulturní program i materiální sbírka, součástí akce bude také vernisáž výstavy ukrajinských umělců.

Další články
Nahoru