dnes
Pondělí - polojasno
24°C
zítra
Úterý - oblacno
25°C
pozítří
Středa - polojasno
29°C
Pražské krimi

Chtěl ukrást autorádio, chytli ho. I tak stihl poškodit dvě auta

Policisté z obvodní hlídkové služby čtvrtého policejního obvodu zadrželi muže, který se v sobotu 31. března chvilku před pátou hodinou ráno pokusil vloupat do dvou vozidel v Jerevanské ulici v Praze 10.

„To se mu však nepodařilo a zmiňovaní policisté ho díky oznámení na linku 158 zadrželi přímo při činu. Ještě před jejich příjezdem ale stačil vozidla poškodit a způsobil na nich škodu téměř deset tisíc korun,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Při výslechu se k pokusu vloupání do vozidel muž přiznal a řekl, že chtěl ukrást autorádio. „Zadrženému osmatřicetiletému muži policisté z místního oddělení Vršovice sdělili  podezření ze spáchání trestných činů krádež a poškození cizí věci. V případě odsouzení za toto jednání hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi,“ dodal Daněk.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru