dnes
Úterý - zatazeno
20°C
zítra
Středa - skorojasno
22°C
pozítří
Čtvrtek - skorojasno
16°C
Pražské krimi

Chtěl ukrást autorádio, chytli ho. I tak stihl poškodit dvě auta

Policisté z obvodní hlídkové služby čtvrtého policejního obvodu zadrželi muže, který se v sobotu 31. března chvilku před pátou hodinou ráno pokusil vloupat do dvou vozidel v Jerevanské ulici v Praze 10.

„To se mu však nepodařilo a zmiňovaní policisté ho díky oznámení na linku 158 zadrželi přímo při činu. Ještě před jejich příjezdem ale stačil vozidla poškodit a způsobil na nich škodu téměř deset tisíc korun,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Při výslechu se k pokusu vloupání do vozidel muž přiznal a řekl, že chtěl ukrást autorádio. „Zadrženému osmatřicetiletému muži policisté z místního oddělení Vršovice sdělili  podezření ze spáchání trestných činů krádež a poškození cizí věci. V případě odsouzení za toto jednání hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi,“ dodal Daněk.


Nález oběšeného člověka zastavil vlaky z Prahy-Libně

Dnes v 11:06

Železniční dopravu v Praze dnes ráno zkomplikoval nález mrtvého člověka na železniční trati nedaleko Palmovky.

Hasiči a chemici zasahovali u požáru sodíku v základní škole

20. dubna 2018 v 16:37

U menšího požáru sodíku v nádobě v základní škole v Pernerově ulici v Praze 8 zasahovali pražští hasiči dnes ve 12:22. Před příjezdem jednotek se z budovy školy evakuovalo 100 dětí a 22 zaměstnanců školy.

Doufám, že to nebude někde na sociálních sítích?! Anebo víte co, pošlete to tam, ať se lidi pobaví

20. dubna 2018 v 10:19

V rámci noční směny se hlídce strážníků z Prahy 1 v ulici Templová naskytl zajímavý pohled. Z kanálu trčely nohy mladého muže, kterého se z něj pokoušel vytáhnout jiný mladík. Byl však tak opilý, že nebyl schopen ani pořádně sám stát, natož kamarádovi z kanálu...

U požáru nahrávacího studia zasahovaly tři jednotky hasičů

17. dubna 2018 v 18:37

Dnes od 12:16 hodin zasahovaly jednotky pražských hasičů u požáru v suterénu nahrávacího studia v ulici Nepravidelná v Praze 15. Hasiči zasahovali v dýchací technice. Pomocí přetlakové ventilace odvětrávali prostor sklepa a chodby domu.

Cizinec poškrábal lak u šesti aut

16. dubna 2018 v 17:17

Pražští strážníci zadrželi cizince, který poškrábal lak na šesti zaparkovaných vozidlech. V neděli večer přijali strážníci z Prahy 4 oznámení, že v ulici Na Vítězné pláni poškodil neznámý muž okrasný truhlík na květiny.

Požár v kanceláři v Praze 1

15. dubna 2018 ve 20:41

Dnes od 17:07 hodin zasahovaly jednotky pražských hasičů u požáru v kanceláři administrativní budovy na Senovážném náměstí v Praze 1. Hořelo vybavení kanceláře a část dřevěné podlahy na ploše 2×2 metry.

Další články
Nahoru