dnes
Úterý - obcasny-dest
10°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
11°C
Chtěl spáchat sebevraždu. Přiznal se strážníkům
Foto: Policie ČR

Chtěl spáchat sebevraždu. Přiznal se strážníkům

V sobotu dopoledne probíhala „AKCE JEHLA.“ Při té se strážníci Hlídkového útvaru Městské policie Praha zaměřili na sběr injekčních stříkaček a jehel v zastávkách Městské hromadné dopravy.

Když jedna z hlídek strážníků kontrolovala stanici Na Knížecí, spatřila nervózního muže, který několikrát vstoupil z chodníku před autobus. Strážnice se proto muže zeptala, jestli je vše v pořádku a nepotřebuje nějak pomoc. Na to jí dotyčný odpověděl, že má rodinné problémy a chce spáchat sebevraždu. Strážníci proto na místo přivolali záchrannou službu, která muže převezla na psychiatrii.

Strážníci Hlídkového útvaru v rámci Akce jehla zkontrolovali 6 stanic metra a jejich přilehlé okolí. Nalezli 70 kusů stříkaček, 125 kusů jehel a více jak čtyři sta kusů dalšího infekčního materiálu.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru