dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - skorojasno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
0°C
Pražské krimi

Chtěl sešplhat z balkonu v patře po břečťanu, od konopí neutekl

Kriminalisté druhého policejního obvodu, kteří se zabývají potíráním trestné činnosti na úseku drog, v tomto týdnu odhalili v jednom z rodinných domů v Praze 5 Stodůlkách pěstírnu konopí.

Vzhledem k tomu, že všechny zjištěné informace nasvědčovaly tomu, že se v domě pěstírna nachází, vstoupili se zásahovou jednotkou a na základě soudního povolení do domu.

Tam pak nalezli více než 1300 rostlin konopí v různých vývojových stádiích a zadrželi muže, takzvaného zahradníka, který je podezřelý, že rostliny pěstoval. Tento muž se policistům pokusil utéct a byl zadržen ve chvíli, kdy se snažil sešplhat z balkonu v patře po břečťanu, kterým je dům obrostlý.

Jednatřicetiletý muž si od kriminalistů vyslechl obvinění ze spáchání trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let. Muž s kriminalisty spolupracuje a k činu se přiznal.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru