dnes
Sobota - zatazeno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pondělí - prehanky-snih-dest
5°C
Pražské krimi

Chtěl podplatit policistu. Přímo na služebně

V pátek okolo osmnácté hodiny vyslal operační důstojník policisty druhého policejního obvodu na Hlavní nádraží, kde se měl podle oznamovatele nacházet agresivní muž. Ten odmítal opustit vlakovou soupravu a navíc slovně napadal všechny kolem sebe.

Policisté po příjezdu nalezli opilého mladíka, který však namísto pozdravu vypustil smršť nevybíravých vulgarismů. Již zpočátku bylo jasné, že „opilec“ rozhodně neměl v plánu s nimi spolupracovat.

Jelikož nerespektoval opakované zákonné výzvy, rozhodli se policisté za použití donucovacích prostředků muže z vlaku vyvést. Tomu se ale podařilo policistům vysmeknout, jednoho z nich udeřit pěstí do obličeje a utéct z vlaku ven na nástupiště. Netrvalo dlouho a policisté agresora dostihli, zadrželi a následně převezli na policejní služebnu místního oddělení Wilsonovo nádraží. 

Tam se navíc mladík pokusil své protiprávní jednání urovnat tím způsobem, že napadenému policistovi nabídl finanční hotovost ve výši dvou tisíc korun pod podmínkou, že na všechno zapomene a pustí ho domů. Tuto nabídku ale policista odmítl a místo peněz od zadrženého agresora „vyfasoval“ další fyzický útok. 

Poté, co se muž konečně uklidnil, u něho policisté provedli orientační dechovou zkoušku, s výsledkem téměř 2,4 promile alkoholu v dechu.

Kriminalisté již třiadvacetiletého mladíka obvinili z trestných činů násilí proti úřední osobě a podplacení. Nyní mu za jeho chování, v případě odsouzení, hrozí až šestiletý pobyt za mřížemi.

 


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru