dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Pražské krimi

Chtěl omládnout, dostal se kvůli tomu do průšvihu

Policisté z Letňan se od 11. února zabývají případem, který je kvalifikovaný jako trestný čin krádež. Z toho je podezřelý prozatím neznámý mladík, který v intervalu deseti minut navštívil tutéž lékárnu v Praze 9 a pokaždé se přitom dopustil krádeže.

kradeze-v-lekarne-nahled „V prvním případě využil chvilkové nepozornosti lékárnice, která se právě věnovala jinému zákazníkovi. Sáhnul do regálu pro tři krémy omlazující péče o pleť, které si vzápětí schoval do prostoru mezi záda a batoh. Poté z místa odešel, aniž by za zboží zaplatil," řekla mluvčí policie Iveta Martínková.

O deset minut později se do téže lékárny vrátil a stejným způsobem z police odcizil ještě vitaminové doplňky stravy. Vzhledem k tomu, že v obou případech sáhnul po tom nejdražším zboží, které měl po ruce, způsobil škodu v řádech tisíců korun.

kradeze-v-lekarne-1-nahled  

Obě krádeže zachytily bezpečnostní kamery a policisté tak mají k dispozici záznamy, na nichž je detailně zachyceno jak samotné jednání, tak i podoba podezřelého.

Policisté se proto nyní obrací na širokou veřejnost s prosbou o pomoc. Jakékoli informace k podezřelému přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158, nebo na kterékoli policejní služebně.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru