Dnes Čtvrtek - zatazeno -1°C
Zítra Pátek - snih -2°C
Čtvrtek 30. 11. 2023
Svátek má Ondřej
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Chtěl k Bohu, obtěžoval sochu Elišky Krásnohorské

Do parku na Karlově náměstí jela hlídka strážníků v neděli odpoledne prověřit oznámení, podle kterého měl muž na soše Elišky Krásnohorské provádět kopulační pohyby.

Pětatřicetiletý muž strážníkům sdělil, že je v pořádku, ale chce k Bohu. Při tom se stále třel jak přední, tak zadní částí těla o sochu. Odmítal místo i činnost opustit a stále jen opakoval, že chce za Bohem.

Pak si ale lehl na zem, začal se třást a něco nesrozumitelně mumlal. Když chtěli záchranáři muže v sanitním voze ošetřit, začal být agresivní až tak, že ukopl madlo polohovatelného sedadla. V té chvíli museli zakročit strážníci a muže zpacifikovat. I přesto však muž v agresivitě pokračoval, snažil se kopat a kousat záchranáře. Strážníci na něj dohlíželi po celou dobu cesty do nemocnice.


Autor: Alo

Bydlení i elektřinu měli zadarmo

7. listopadu 2023 ve 14:30

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Sprejer při zadržení tvrdil, že je malíř a lakýrník

20. října 2023 v 10:42

Šestadvacetiletého sprejera usvědčil svědek i záznamy z městských kamer. Strážníkům se snažil namluvit, že ruce má špinavé kvůli svému povolání, protože je malíř a lakýrník. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Další články
Nahoru