dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
5°C
pozítří
Středa - zatazeno
9°C
Pražské krimi

Chtějí mě zabít, vykřikoval na Václavském náměstí

Dnes krátce po půlnoci přijala hlídka strážníků z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 oznámení, že na Václavském náměstí, konkrétně v jeho dolní části, je agresivní muž, který napadá kolemjdoucí. Strážníci na místě nalezli muže odpovídajícího popisu oznamovatele.

K hlídce z Prahy 1 se připojili strážníci z útvaru Psovodů, kteří právě kontrolovali samotné centrum metropole. Cizinec se skutečně choval agresivně a navíc bylo ověřením jeho totožnosti zjištěno, že je v evidenci hledaných osob a je na něj vydán příkaz k zatčení.

Poté, co hlídka muže poučila a sdělila mu, že bude předveden na služebnu Policie ČR, začal stupňovat svou agresivitu a pokusil se z místa odejít.

Strážníci proti němu zakročili a přiložili mu služební pouta. Muž navíc začal vykřikovat, že ho chce hlídka zabít. Strážníci následně cizince předvedli na služebnu Policie ČR a předali ho policistům k dalšímu opatření.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru