dnes
Sobota - zatazeno
2°C
zítra
Neděle - snih
1°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
0°C
Chtějí mě usmrtit, ukázal na partnerskou dvojici mužů a chystal se skočit z kyvadla
Metronom na Letné. Ilustrační foto: Hynek Moravec / Wikimedia Commons

Chtějí mě usmrtit, ukázal na partnerskou dvojici mužů a chystal se skočit z kyvadla

Ve středu asi deset minut po sedmnácté hodině vyjížděli policisté z hlídkové služby prvního policejního obvodu do Letenských sadů, kde měl na zdi u kyvadla sedět muž, který chtěl spáchat skokem dolů sebevraždu.

Hlídka se při příjezdu rozdělila – jeden z policistů si to proto k nešťastníkovi namířil od Čechova mostu, jeho kolega k němu přišel zezadu od parku.

První policista se snažil odlákat sebevrahovu pozornost a rozmlouval s ním pod zdí, druhý mezitím přišel zezadu do jeho těsné blízkosti.

„V jeden okamžik ho uchopil za mikinu tak, aby nespadl dolů ze zdi a druhou rukou ho strhl k sobě na zem,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Muž se velmi silně třásl a opakoval, že má strach o svůj život, protože jeho bývalý spoluvězeň ho chce přes prostředníky usmrtit.

Ukázal pak na náhodnou dvojici mužů, ti ovšem spolu byli pouze jako partneři na procházce. K místu pak přijeli i záchranáři, kteří si muže převzali do své péče a umístili ho do psychiatrické léčebny.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru