dnes
Čtvrtek - jasno
1°C
zítra
Pátek - jasno
1°C
pozítří
Sobota - skorojasno
0°C
Pražské krimi

Chodil po střeše zaparkovaného auta

Ve čtvrtek nad ránem procházel strážník v osobním volnu Opletalovou ulicí. Naproti služebně městské policie uviděl mladíka, jak vylezl na osobní automobil a chodil po jeho střeše.

„Strážník se prokázal služebním průkazem a vyzval muže, aby okamžitě slezl a předložil průkaz totožnosti. Protože muž odmítl spolupracovat, strážník ho vyzval, aby setrval na místě do příchodu uniformované hlídky,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Protože muž neuposlechl a snažil se z místa odejít, strážník proti němu zakročil. Za použití donucovacích prostředků mu zamezil v útěku. Mladíka si následně převzali kolegové. Hlídka poté kontaktovala majitele vozidla, který nezjistil žádnou škodu na majetku. Mladíkovým chováním se tak budou zabývat úředníci správního orgánu.


innogy: Pozor na falešné plynaře. Častým terčem jsou především senioři

8. února 2018 ve 14:41

V průběhu ledna letošního roku byli na několika místech v České republice zaznamenáni podvodníci, kteří se vydávají za pracovníky innogy. Zaměřují se zejména na starší občany a pod záminkou kontroly plynoměru či plynového kotle se snaží dostat do bytu. Ve spolupráci s Policií České republiky bylo...

Další články
Nahoru