dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Chlípník z Prahy 4 byl dopaden

V neděli o půl desáté večer vyjížděli policisté z oddělení hlídkové služby čtvrtého policejního obvodu do ulice Štúrova v Praze 4, kde měl neznámý muž zaútočit na ženu a to se sexuálním podtextem. Konkrétně ji atakoval zezadu a začal ji osahávat. Žena se mu však vysmekla a utekla na nedalekou ubytovnu, odkud přivolala policii.

Zadržený muž následně skončil na policejní služebně, kde kriminalisté zjistili, že se obdobného jednání dopustil i o dva dny dříve na jiné ženě v ulici Bernolákova v Praze 4. V tomto případě žena začala křičet, což uslyšeli kolemjdoucí a agresor se dal na útěk.

„Kriminalisté proti sedmatřicetiletému muži zahájili trestní stíhání pro trestné činy sexuální nátlak, výtržnictví a omezování osobní svobody, za což v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na čtyři léta. Zároveň kriminalisté podali podnět na jeho vzetí do vazby,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru