dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Chlípník s hustým knírem osahával ženu v rozkroku. Poznáte ho?
Podezřelý muž na kamerovém záznamu. Foto: Policie ČR

Chlípník s hustým knírem osahával ženu v rozkroku. Poznáte ho?

Detektivové z mravnostního oddělení stále pátrají po neznámém muži, který v polovině června přistoupil zezadu v ulici Kovářská k čtyřiadvacetileté ženě vstupující do domu, přitlačil ji na vchodové dveře, kde ji silou držel a začal ji osahávat v rozkroku. Přitom používal hrubou sílu a byl při tom sprostý „jako dlaždič“. Mladá žena se však bránila, útočníka několikrát udeřila do hlavy a ten nakonec z místa odešel k Sokolovské ulici.

Pro ženu velice nepříjemná událost se stala v sobotu 15. června kolem páté hodiny ráno.

„Celý případ nyní vyšetřují kriminalisté z třetího policejního obvodu, kterým se podařilo zajistit kamerové záznamy z místa a nyní tak znají podobu podezřelého muže,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

podezrely-muz-prase1-nahled

Podezřelý muž

Kriminalisté pátrají po totožnosti muže ve věku kolem padesáti let, vysokém asi 175 centimetrů, silnější postavy. Má světlou pleť, tmavé vlasy, na temeni pleš a tmavý hustý knír. Oblečený byl do tmavých kalhot a modré košile s pruhy.

„Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu výtržnictví a omezování osobní svobody, za což mu v případě dopadení hrozí až dvouleté vězení,“ dodala Rösslerová.

Jakékoliv informace vedoucí k dopadení tohoto hledaného muže přijmou policisté na tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně policie.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru