dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - polojasno
3°C
Pražské krimi

Chlape, ženu z Kladna se nevyplácí odmítat. Rozzuřila se a odnesla to nejen čepice a brýle

V noci na sobotu řešila hlídka strážníků v ulici V Kolkovně řidiče taxi, který stál na přechodu pro chodce. Během projednání přestupku k vozidlu přistoupila neznámá žena, která se dožadovala odvozu na Kladno.

Taxikář musel ženu odmítnout, protože auto měl rezervované pro jiného zákazníka. Na to žena začala zasahovat do projednání přestupku. Jeden ze strážníků ji vyzval, aby zanechala svého jednání a odešla z důvodu bezpečnosti na chodník.

V tom okamžiku žena strhla jednomu členovi hlídky z hlavy čepici i brýle a hodila je na zem. Poté strážníka udeřila do tváře. „Ten proti agresivní ženě okamžitě zakročil a za pomoci prvků sebeobrany ji zpacifikoval. Poté jí nasadil ještě pouta,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Protože žena odmítala nadále prokázat svoji totožnost, byla předvedena na služebnu policie. Zde byly šestatřicetileté ženě orientační zkouškou naměřeny bezmála tři promile alkoholu v dechu. Případem se nyní zabývají policisté.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru