dnes
Úterý - prehanky-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Chilli Fest Praha: Nejpálivější chutě na Smíchovské náplavce
Foto: FB

Chilli Fest Praha: Nejpálivější chutě na Smíchovské náplavce

V sobotu 1. října od 10 do 18 hodin můžete na Smíchovské náplavce navštívit nejpálivější festival Chilli fest. Zavede vás do světa více či méně pálivých pokrmů a tradičních směsí koření, které se používají v jednotlivých zemích či regionech.

Víte jak chutná koření berber, dukkach, harisa, gomasio, khmeli suneli,garam masala nebo adobo? Ochutnáte pokrmy, kde se tyto směsi po staletí používají. Uvidíte vaření s různými druhy papriček, od klasické maďarské papriky, přes feferonky, jalapeno, peri peri, habanero, tabasco, ancho až po třeba jednu z nejpálivější jolokii.

Součástí festivalu bude i trh s pálivými omáčkami, kořením a bylinkami. Nebude chybět ani soutěž pěstitelů chilli papriček a soutěž v jejich pojídání.

Ostré chutě budou kombinovány s těmi nejkvalitnějšími čokoládami a sladkostmi. Každý, kdo přijde celý v červeném, dostane malý dárek a slevu na chilli burger.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru